فیلم Indiana Jones 5 در سال 2020 جلوی دوربین می رود؛

با توجه به اینکه پا به دومین نیمه از سال ۲۰۱۹ گذاشته ایم، فقط کافیست چند ماه دیگـر صبر کنیم تا شاهد شروع فاز تولید فیلم سینمایی Indiana Jones 5 (ایندیانا جونز) باشیم؛ این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد. طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تصویربرداری پنجمین فیلم از فرانچایز Indiana Jones قرار است در ماه آوریل ۲۰۲۰ آغاز شود، ستاره های این فیلم به شدت مورد انتظار در شهر لندن جلوی دوربین خواهند رفت.

شکی وجود ندارد که Indiana Jones یکی از بزرگ ترین ترین فرانچایزهای سینمایی جهان است، چون نه تنها چند دهه از شروع بکارش گذشته و در واقع کلاسیک شده، بلکه پرطرفدار و خیلی موفق است. اولین فیلم این مجموعه تحت عنوان Raiders of the Lost Ark (مهاجمان صندوق گمشده) در سال ۱۹۸۱ اکران شد که به لطف فروش ۳۵۴ میلیون دلاری خودش سومین فیلم پرفروش مجموعه است؛ قسمت دوم Indiana Jones and the Temple of Doom (ایندیانا جونز و معبد مرگ) نام داشت که ۱۹۸۴ پا به گیشه گذاشت و ۳۳۳ میلیون دلار فروخت؛ سومین فیلم در سال ۱۹۸۹ اکران شد، تحت عنوان Indiana Jones and the Last Crusade (ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی) که ۴۷۲ میلیون دلار فروخت؛ آخرین فیلم هم با عنوان Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه بلورین) در سال ۲۰۰۸ روی پرده رفت و ۷۸۶ میلیون دلار فروخت.

همچنین بخوانید | سریال Carnival Row توسط آمازون برای فصل دوم تمدید شد؛

حال یازده سال است که طرفداران ایندیانا جونز مشهور منتظر هستند تا Indiana Jones 5 ساخته شود و پا به گیشه بگذارد، این فیلم در اصل قرار بود ماه آوریل امسال پا به فاز تولید بگذارد، اما چون آخرین ویرایش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ چندان جالب نبود Walt Disney Studios تصمیم گرفت بهتر است تولید را با تاخیر شروع کنند. دن فوگلمن (خالق سریال This Is Us) کسی است که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این اثر را نوشته، پیش از او دیوید کپ (نویسنده Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull) مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ بود.

فیلم Indiana Jones 5

با وجود اینکه Indiana Jones 5 مدتهاست در جهنم توسعه گیر کرده، ما هنوز نمی دانیم داستان آن درباره چیست و جونز را این بار وارد چه ماجرایی می کند، از عنوان فیلم هم فعلا بی اطلاع هستیم. فقط اینکه از آنجا که تمام عوامل درگیر این پروژه در حال پیر شدن هستند، شنیده بودیم که بعید نیست یک بازیگر جوان را جایگزین هریسون فورد کنند، اما آقای فورد (Star Wars) اوایل تابستان در همین مورد گفته بود که “هیچکس قرار نیست ایندیانا جونز باشد، متوجه شدین؟ من ایندیانا جونز هستم. وقتی من بروم، او هم می رود. درکش زیاد سخت نیست.

همچنین بخوانید | اندی موشیاتی کارگردان IT از فیلم بعدی اش The Flash می گوید؛

با این حساب، Indiana Jones 5 سال آینده با حضور هریسون فورد به کارگردانی استیون اسپیلبرگ جلوی دوربین می رود، اکران آن قرار است ۹ جولای ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰) آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.