«هاوارد اردکه» قرار بود در Infinity War حضور داشته باشد!

فیلم Avengers: Infinity War نتیجه ده سال نخست دنیای سینمایی مارول بود، نتیجه داستانی که در سال ۲۰۰۸ با فیلم سینمایی Iron Man آغاز شد و تا ۱۸ فیلم دیگر ادامه یافت. ما تانوس را از خیلی قبل تر شناختیم، اما زمانی که او رسما بعنوان یک تهدید مرگبار برای سراسر هستی، مخصوصا زمین، ظاهر شد بزرگ ترین قهرمانان جهان گرد هم آمدند تا این تایتان دیوانه را متوقف کنند. از مرد آهنی و مرد عنکبوتی گرفته تا دکتر استرنج، پلنگ سیاه و نگهبانان کهکشان همه برای این هدف مشترک جنگیدند. در Avengers 3 تقریبا بیشتر شخصیت های مارولی حضور داشتند، اما در این میان جای خالی بعضی ها هم حس شد.

اگر بخواهیم یکی از شخصیت هایی که در Infinity War خبری از او نبود و غیبتش را احتملا بعضی از طرفداران حس کردند را نام ببریم، باید به یک اردک سخنگو اشاره کنیم که اتفاقا در میان خوانندگان کمیک های مارول خیلی هم طرفدار دارد. بسیاری از منتظران جنگ ابدیت انتظار داشتند که بتوانند «هاوارد اردکه» را حداقل در یکی از صحنات بزرگ ترین فیلم مارول مشاهده کنند، اما این اتفاق رخ نداد.

همچنین بخوانید: صحنه حذف شده Infinity War کاوش عمیق تری در رابطه تانوس و گامورا دارد

طی یک گفتگو با FANDOM، کارگردان های جنگ ابدیت، جو و آنتونی روسو فاش کردند که این شخصیت در اصل قرار بود باری دیگر در Infinity War دیده شود. اما جالب اینجاست که تنها هم نبوده است؛ آنتونی فاش کرد که “هاوارد اردکه در اولین نسخه از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ حضور داشت… هاوارد دقیقا یک صحنه خیلی خوب داشت… قرار بود یک کامئو با کن جیونگ داشته باشیم، با هاوارد اردکه. این محبوب ترین صحنه ما بود اما در نهایت جور درنیامد…

هاوارد اردکه

جو هم توضیح داد “آره، این پیتر کوئیل بود که سعی داشت مقداری اطلاعات از هاوارد اردکه استخراج کند در سیاره ای پرت و طی یک بازی پوکر مزاحم او می شد…” با این حساب نگهبانان کهکشان به جایی می رفتند تا از هاوارد اطلاعات بگیرند، او مشغول بازی بوده و در همین صحنه هم کن جیونگ حضور داشته است. صحنه جالبی می شد قطعا اما حیف که در نهایت تصمیم به نساختن آن گرفتند.

همچنین بخوانید: تغییر تاریخ اکران Avengers 4 توسط IMAX تایید شد


اگر برنامه ها تغییر نمی کردند، این می شد سومین کامئوی کن جیونگ (مجموعه فیلم Hangover و سریال sitcom Community شبکه NBC) در دنیای سینمایی مارول. برادران روسو در سریال Community بعنوان کارگردان و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی حضور داشتند و این ستاره را برای حضوری کوتاه به Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War آوردند. اولین حضور اهوارد اردکه در MCU هم بواسطه فیلم Guardians of the Galaxy بود، که اگر به یاد داشته باشید او را در میان موجودات زندانی شده در موزه شخصی کلکتور مشاهده کردیم. او یک حضور دوباره در صحنه پس از تیتراژ این فیلم داشت، قبل از این باری دیگر وی را در Guardians of the Galaxy Vol. 2 مشاهده کنیم…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.