اسپویلر: کارگردان های Infinity War سرنوشت زن عمو می، بتی روس و لیدی سیف را فاش کردند

جو و آنتونی روسو، کارگردان های فیلم سینمایی Avengers: Infinity War، سرنوشت تعدادی از شخصیت های پرطرفدار مارول را فاش کردند. در صحنات پایانی Infinity War تمرکز بر روی قهرمان هایی که ما می شناسیم و آن ها را دوست داریم قرار دارد، درست در لحظه ای که تانوس دستش بی نهایت را تکمیل کرده و با یک بشکن زدن وی، همه چیز شروع می کند به خاکستر شدن.

با این حساب، بر روی زمین بسیاری از شخصیت هایی که تاکنون آنها را در دنیای سینمایی مارول دیده ایم، به احتمال قوی از واقعیت پاک شده اند. در سکانس پس از تیتراژ Infinity War ما می بینیم که نیک فیوری و ماریا هیل هم در امان نیستند، پس خیلی از شخصیت هایی که حتی در فیلم حضور هم ندارند ممکن است کشته شده باشند. خوشبختانه برای زمین، فیوری زمان کافی در اختیار داشت تا یک پیام اضطراری برای کاپیتان مارول بفرستد، که بدون شک نقش مهمی را در وقایع Avengers 4 ایفا خواهد کرد.

اما چه کسان دیگری از بشکن تانوس جان سالم بدر بردند؟ Huffington Post این فرصت را داشته تا با برادران روسو صحبت کند و آنها نام تعدادی از شخصیت های فرعی را به میان آورده اند. بدون شک برای بسیاری این سوال وجود دارد که چه بلایی بر سر شخصیت های غایب در فیلم Infinity War آمده است.

همچنین بخوانید: کدام یک از شخصیت ها در Avengers Infinity War کشته می شوند؟

بتی روس

نخست، بتی روس (با نقش آفرینی Liv Tyler) کشته شده است، یک قربانی برای بشکن تانوس. جو روسو برای اعلام سرنوشت وی از کلمه “رفته” استفاده نموده است. این شخصیت در فیلم سینمایی The Incredible Hulk (هالک شگفت‌انگیز) معرفی شد، او در واقع عشق زندگی بروس بنر است اما بعد از این فیلم دیگر در دنیای سینمایی مارول دیده نشد. این شایعه وجود داشت که ما شاهد بازگشت او برای Infinity War یا Avengers 4 خواهیم بود؛ طبق گزارش ها او دقیقا در کشوری حضور داشت که مارول در آن مشغول فیلمبرداری بود، اما در نهایت معلوم شد که وی مشغول کار بر روی پروژه دیگری بوده است. با توجه به اینکه بتی روس اکنون دیگر نقشی در دنیای سینمایی مارول ندارد، اصلا عجیب نیست که برادران روسو مرگ را بعنوان سرنوشت وی انتخاب کرده اند. اما حالا این سوال وجود دارد که آیا پدر بتی زنده است یا خیر!

متاسفانه، اینطور به نظر می رسد که لیدی سیف (با نقش آفرینی Jaimie Alexander) هم مرده است. برنامه کاری بازیگر نقش سیف باعث شد که وی نتواند در فیلم سینمایی Thor: Ragnarok ظاهر شود، و این شک وجود دارد که هلا قاتل شخصیت او بوده است. بسیاری از طرفداران حدس زدند که سیف هنگام حمله هلا در آزگارد حضور نداشته است، و در عوض درون ماموریتی بوده است. اما حالا سرنوشت نهایی لیدی سیف معلوم شده؛ او از بشکن جان سالم بدر نبرده است.

اما یکی از شخصیت هایی که زنده مانده، زن عمو می (Marisa Tomei) پرطرفدار می باشد؛ جوان ترین نسخه از زن عموی پیتر پارکر که تاکنون در سینما دیده شده است، او نخستین بار در Captain America: Civil War دیده شد و در فیلم سینمایی Spider-Man: Homecoming هم نقش مهمی را ایفا نمود. فیلم در جایی به پایان رسید که می متوجه شد پیتر در واقعا مرد عنکبوتی است. بدون شک ناپدیدشدن/مرگ پیتر باعث می شود که زن عموی وی حرکت هایی انجام دهد. برادران روسو درباره سرنوشت دیگر شخصیت ها، مثل کورج یا شوری صحبتی نکردند، اما شاید به این علت باشد که آنها نقشی در Avengers 4 داشته باشند؛ پس زنده هستند.

منبع: Huffington Post

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.