تاریخ عرضه نسخه بلوری Avengers: Infinity War اعلام شد

تاریخ عرضه نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War بطور رسمی تایید شد — به دنبال اعلام تاریخ عرضه دیجیتالی این فیلم. طبق تایید ناشران نسخه های فیزیکی فیلم جدید مارول، جنگ ابدیت در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۱۸ (مصادف با سه شنبه ۲۳ مرداد ماه) بصورت بلوری و DVD به دست طرفداران می رسد.

بدون شک Infinity War ثابت کرد که بزرگ ترین فیلم تولید شده توسط مارول، و همچنین بزرگ ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ است، اما بسیاری از طرفداران این فیلم این روزها به دنبال مطلع شدن از زمان عرضه نسخه های خانگی فیلم هستند، چون بسیاری دوست دارند فیلم مورد علاقه خودشان را در خانه و کنار خانواده تماشا کنند. طرفداران اکنون می توانند فیلم جدید مارول را در Amazon و iTunes یا Microsoft و Vudu پیش-خرید کنند، مارول همچنین اعلام کرده که نسخه دیجیتال Infinity War از ۳۱ جولای (نهم مرداد) در دسترس خواهد بود. حال تایید شده که نسخه Blu-Ray و DVD هم در اواسط ماه آگوست به دست طرفداران می رسد.

مارول هر سال سه فیلم را روی پرده می برد و طرفداران نیز می دانند که مدتی بعد از شروع اکران فیلم جدید، نسخه های دیجیتال و فیزیکی فیلم قبلی روانه بازار می شود. برای Black Panther هم همین اتفاق افتاد و زمانی که Infinity War پا به گیشه گذاشت هنوز روی پرده بود، همچنین برای Infinity War هم اتفاقی مشابه خواهد افتاد. Ant-Man & the Wasp حدود یک ماه قبل از عرضه نسخه خانگی Infinity War پا به گیشه می گذارد. البته این قضیه برای کسانی که دوست دارند فیلم قبلی را در خانه ببینند و سپس برای تماشای فیلم جدید به سینما بروند کمی سخت خواهد شد و باید برنامه خودشان را تغییر دهند یا بیشتر صبر کنند.

همچنین بخوانید: عنوان قسمت سوم Guardians of the Galaxy فاش شد

اونجرز 3

Avengers 3

در این میان، کسانی که می خواهند قبل از تماشای Ant-Man 2 یک بار دیگر Infinity War را ببینند، باید دوباره به سینما بروند. از طرفی طرفداران می توانند هر دو فیلم را ظی یک روز در سینماها تماشا کنند که خیلی جالب و هیجان انگیز به نظر می رسد!!

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline