شوری و ﺭﺍﻣﻮﻧﺪﺍ از وقایع Avengers: Infinity War جان سالم بدر برده اند!!

خطر اسپویلر: این گزارش حوادث پایانی جنگ ابدیت را فاش می کند…!!

در لحظات پایانی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War طرفداران با یک اتفاق وحشتناک روبرو شدند؛ بعد از تلاش های فراوان از سوی بزرگ ترین ابرقهرمان های دنیای سینمایی مارول، تانوس معروف به تایتان دیوانه موفق شد شش سنگ بینهایت (Infinity Stones) را کنار هم قرار دهد و دستکش ابدیت خودش را تکمیل کند، و فقط یک بشکن کوچک لازم بود تا جهان به تعادل برسد. لحظات پایانی فیلم را ما مشغول مشاهده پودر شدن شخصیت های مورد علاقه خودمان بودیم. در این میان مرگ بسیاری از شخصیت ها واضح بود اما سرنوشت تعدادی از آنها ناگفته باقی ماند، از جمله شوری (Shuri) خواهر پلنگ سیاه و ﺭﺍﻣﻮﻧﺪﺍ مادر وی.

بعد از شروع اکران Infinity War سازندگان آن به طرفداران اجازه دادند تا از سرنوشت شخصیت هایی که مرده یا زنده ماندشان تایید نشده آگاه شوند. بطور مثال مطلع شدیم بتی روس (Betty Ross) و لیدی سیف (Syf) جزو دسته پودر شده ها بودند اما زن عمو مِی پیتر پارکـر از این وقایع جان سالم بدر برده است. در این میان همچنین تایید شده که والکری (Valkyrie) از فیلم Thor: Ragnarok نیز زنده مانده است. حال با توجه به موفقیتی که فیلم سینمایی Black Panther بدست آورد — فروش بین المللی ۱٫۳ میلیارد دلاری — و توجه های بسیاری را به سمت خودش جلب کرد، این سوال برای طرفداران ایجاد شد که چه اتفاقی برای شخصیت های مهم واکاندا رخ داده است.

طی یک گفتگو در ارتباط با فیلم سینمایی Mission: Impossible – Fallout، خانم ﺁﻧﺠﻼ ﺑﺎﺳﺖ (که شخصیت ﺭﺍﻣﻮﻧﺪﺍ، ملکه واکاندا را در فیلم Black Panther به تصویر کشیده است) مورد پرسش قرار گرفت که آیا اعتقاد دارد شخصیت او جزو دسته نابود شده های بشکن تانوس بکد است یا خیر. او تایید کرد که اطمینان دارد ملکه واکاندا جزو تلفات نبوده، و همچنین زنده بودن شوری را تایید نمود.

همچنین بخوانید: احتمالا Avengers 4 بهترین فیلمی است که برادران روسو برای مارول ساخته اند

پلنگ سیاه

اولین حضور ﺭﺍﻣﻮﻧﺪﺍ به همراه دختر خودش شوری در فیلم سینمایی Black Panther بود، با وجود اینکه او شخصیت مهمی از جامعه واکاندا محسوب می شود اما در فیلم Infinity War حضور نداشت. شوری نیز با نقش آفرینی ﻟﺘﯿﺘﯿﺎ ﺭﺍﯾﺖ در فیلم اخیر حضور داشت و تلاش زیادی برای کمک به ویژن کرد اما موفق نشد. از آنجا که معلوم نبود چه اتفاقی برای این دو نفر بعد از بشکن تانوس رخ داده، طرفداران مدام در مورد آینده آنها حدس های مختلف می زدند. اما حالا که زنده بودنشان بطور رسمی تایید شده، شاید خیلی زودتر از انتظارمان آنها را دوباره مشاهده کنیم.

البته هنوز معلوم نیست چه اتفاق هایی در Avengers 4 رخ می دهد اما اگر تیچالا بازنگردد، شاید شوری بجای او لباس پلنگ سیاه را بر تن کند، شاید…

همچنین بخوانید: کارگردان Black Panther مشتاق ساخت یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای شخصیت های مونث فیلم است


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.