سریال Insatiable برای فصل دوم تمدید شد!

سریال کمدی Insatiable با نقش آفرینی دبی راین توسط Netflix برای فصل دوم تمدید شد. راین در نقش پتی بلیدل ظاهر شده، یک دختر نوجوان چاق که بعد از یک سری اتفاقات جالب، مقدار زیادی از چربی های بدن خودش را از دست می دهد و تبدیل می شود به یکی از زیباترین دخترهای دبیرستان، سپس با باب آرمسترانگ آشنا می شود و او بعنوان یک مربی به پتی کمک می کند تا بعنوان ملکه زیبایی انتخاب شود؛ و در همین نقطه پتی متوجه می شود که عشق زندگی خودش را در باب یافتـه است.

زندگی پتی وقتی که وزن کم می کند بطور کل دچار تغییر می شود. دیگر کسی او را بخاطر چاقی مسخره نمی کنـد و مورد توجه پسرها قرار می گیرد، او اکنون یک زندگی خوب دارد. البته بحث چاقی فقط یک قضیه کوچک از مجموعه قضایایی است که این سریال به آن پرداخته شده؛ Insatiable در مسائل مختلفی سرک کشیده، و به چندین مورد از مشکلات روزمره جوانان آمریکایی پرداخته است، البته به شکلی شاد و جالب. این نمایش با کمدی تاریک خودش و داستان جالبی که دارد توانسته نظر مخاطبین Netflix را به سوی خودش جذب کند و با توجه به امتیازهای بالایی که از سوی طرفداران آورده، حـالا برای دومین فصل تمدید شده است.

همچنین بخوانید: هنری کویل بعنوان ستاره اصلی سریال The Witcher نتفلیکس انتخاب شد!

هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش تازه فاش کرد که سریال Insatiable برای فصل دوم تمدید شده است، همچنین گفته شد که فصل جدید در سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران خواهد رسید. با توجه به اینکه اکنون در روزهای حدودا پایانی سال ۲۰۱۸ هستیم، دومین فصل این سریال احتمالـا تا قبل از اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال بعد منتشر نخواهد شد. باید اشاره کنیم که Netflix قصد دارد در سال ۲۰۱۹ فیلم ها و سریال هـای سطح بالایی را بدست مخاطبین خودش برساند، Insatiable هم یکی از آنهاست.

سریال Insatiable در اصل قرار بود روی آنتن شبکه The CW برود، اما چـون موضوع سریال مناسب بزرگسالان است با سیاست های شبکه در یک راستا نبود، پس Netflix پخش آن را به عهده گرفت. البته این حرکت چندان عجیبی نیست و رئسای نتفلیکس معمولا از این مدل تصمیم ها می گیرند، مخصوصا با توجه به خلاء محتوایی که اکنون بر روی Netflix سایه انداخته. اما اینکه تصمیم به تمدید Insatiable برای فصل دوم گرفتند واقعا غافلگیرکننده بوده، مخصوصا با توجه به بحث برانگیز بودن آن و اینکه از سوی منتقدین با نقدهای منفی روبرو شده است. ظاهرا Netflix بیشتر به نظر مخاطبین خودش اهمیت می دهد تا منتقدین!! — که البته حق هم دارد، چون این طرفداران هستند که پول می دهند.

فعلا اطلاعات بیشتری از فصل دوم Insatiable در دسترس نیست، اما قطعا بزودی گزارش های جالب تری در رابطه با این سریال تماشایی منتشر خواهیم کرد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. nil می گوید

    movafagh bashi

  2. sh می گوید

    چرانمیاااادفصل۲

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.