انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse طی روز نخست 12.6 میلیون دلار فروخت!

در روز جمعه، انیمیشن سینمایی جدید کمپانی سونی که Spider-Man: Into the Spider-Verse (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ: ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ) نام دارد پا به گیشه های ایالات متحده گذاشت و با در اختیار داشتن ۳,۸۱۳ سالن توانست ۱۲٫۶ میلیون دلار بفروشد، با این حساب می توانیم انتظـار داشته باشیم که مجموع فروش داخلی آن بعد از سه روز نخست نمایش به ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار برسد، که می تواند رقم خوبی برای این انیمیشن باشد. بد نیست اشاره کنیم که Spider-Man: Into the Spider-Verse طی روز افتتاحیه از سوی CinemaScore امتیاز “A+” را دریافت کرده که نشان می دهد به دل مخاطبین خودش نشسته است.

ما می توانیم ۲۰۱۸ را تقریبا سال مرد عنکبوتی نامگذاری کنیم؛ پیتر پارکر اوایل سال با حضور در فیلم Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) نمایش درخشانی را از خودش بجا گذاشت و قطعا یکی از عوامل موفقیت این فیلم بود، سپس هم که فیلم انفرادی بزرگ ترین دشمن اسپایدرمن، یعنی ونوم روی پرده رفت و تبدیل شد به یکی از پرفروش ترین عناوین سینمایی سال جاری. حالا هم سونی اکران Spider-Man: Into the Spider-Verse را آغاز کرده که می توانیم انواع و اقسام اسپیدی ها را در آن مشاهده کنیم.

طی روزهای آینده Spider-Man: Into The Spider-Verse نمایش گسترده تری در سینماهای ایالات متحده خواهد داشت و سپس هم شاهد شروع اکران بین المللی آن خواهیم بود که می تواند باعث افزایش چشمگیر رقم فروش کلی فیلم شود. از طرفی Into The Spider-Verse زمان خوبی پا به گیشه گذاشته و رقیب چندان قدرتمندی ندارد؛ The Mule فیلم جدید ﮐﻠﯿﻨﺖ ﺍﯾﺴﺘﻮﻭﺩ جدی ترین رقیب انیمیشن تازه سونی است که پیش بینی شده یک افتتاحیه آمریکایی ۱۸ یا ۱۹ میلیون دلاری را رقم می زند، فیلم پسارستاخیزی Mortal Engines (ﻣﻮﺗﻮﺭﻫﺎﯼ ﻓﺎﻧﯽ) نوشته پیتر جکسون نیز دیگر رقیب Into The Spider-Verse می باشد که انتظار داریم طی سه روز نخست نمایش بین ۷ تـا ۸ میلیون دلار بفروشد. بنابراین سونی زمان واقعا خوبی را برای شروع اکران انتخاب کرده است.

همچنین بخوانید | امتیاز سینماسکور Venom مشابه Spider-man 3 بوده است!

Spider-Man: Into The Spider-Verse

مدتی قبل بود که اعلام کردیم که انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse از سوی راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰% را دریافت کرده است؛ این انیمیشن مهیج و تماشایی در پی نخستین موج از نقد و بررسی ها موفق به دریافت امتیاز ۱۰۰% شد که این روزها خیلی کم دیده مـی شود. Bob Persichetti، پیتر رمسی و رادنی راثمن کسانی هستند که این انیمیشن را کـارگردانی کرده اند، فیل لرد و کریس میلر (The LEGO Movie) هم ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای آن هستند؛ در Into the Spider-Verse با مایلز مورالز آشنا می شویم که متوجه می شود تنها مرد عنکبوتی multiverse نیست، بلکه شخصیت هایی مثل Spider-Gwen و Spider-Man Noir (با صدای نیکلاس کیج) هم در جهان مشغول زندگی هستند.

از گویندگان مشهور این انیمیشن می توانیم به زوئی کراویتز (مردان ایکس: کلاس اول)، کریس پاین (Wonder Woman)، هیلی استاینفلد (بامبلبی)، نیکولاس کیج، ماهرشالا علی (سریال لوک کیج)، کاترین هان (مادرهای بد)، لیو شرایبر، جیک جانسون و همچنین زنده یاد استن لی اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline