اولین نگاه رسمی به فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)

اولین تصاویر رسمی از ریبوت سینمایی The Invisible Man (مرد نامرئی) محصول دو کمپانی Universal و Blumhouse منتشر شده است، که بواسطه آنها می توانیم نگاهی به شخصیت اصلی این فیلم بیاندازیم. از چند سال گذشته به این طرف، کمپانی Universal در تلاش بوده تا راهی برای بازگرداندن هیولاهای کلاسیک خودش مثل مومیایی و دراکولا به سینما پیدا کند. آنها دو بار تلاش کردند تا استارت یک فرانچایز جدید را بزنند، اولین بار با Dracula Untold در سال ۲۰۱۴ و سپس با The Mummy در سال ۲۰۱۷، اما هیچکدام به نتیجه مطلوب نرسیدند. اما حالا چشم استودیو به فیلم جدید دوخته شده، که با بودجه کمی جلوی دوربین رفته و انتظار می رود که در گیشه با استقبال خوبی روبرو شود.

در ابتدا قرار بود نسخه کاملا متفاوتی از فیلم The Invisible Man ساخته شود، اما Blumhouse و Universal با همکاری هم فیلمی به اصطلاح ارزان قیمت تر ساختند. مرد نامرئی در سال ۱۹۳۳ وارد سینما شد و اگر فیلم مومیایی ۲۰۱۷ به موفقیت می رسید، جانی دپ در نقش مرد نامرئی ظاهر می شد و خود فیلم هم در بستر فرانچایز Dark Universe تولید می شد. اما حالا الیور جکسون-کوهن (The Haunting of Hill House) مرد نامرئی را به تصویر کشیده، این ربیوت نیز توسط لی ونل (ارتقا ۲۰۱۸ و اَزه ۲۰۰۴) نوشته و کارگردانی شده است.

همچنین بخوانید | اولین تریلر سریال درام-ترسناک Dracula اثری از سازندگان Sherlock

حال اولین تصاویر رسمی از فیلم The Invisible Man منتشر شده و انتظار داریم که تریلر هم بزودی به دست ما برسد. الیزابت ماس (قصه ندیمه) در این فیلم شخصیتی به نام سیسیلیا کَس را به تصویر کشیده، یک زن که با دکتری باهوش و پولدار (با بازی الیور جکسون-کوهن) رابطه دارد، کسی که رفتاری خشونت آمیز با وی دارد. تا اینکه سیسیلیا یک شب از دست او فرار می کند و مخفی می شود، با کمک خواهرش (با بازی هریت دایر)، دوست دوران بچگی اش (آلدیس هاج) و دخترش (استورم رید).

مرد نامرئی 2020

The Invisible Man

Invisible Man 2020

باید اشاره کنیم که ریبوت The Invisible Man فیلمی کاملا متفاوت با اثر کلاسیک این عنوان است و آقای لی ونل تلاش کرده تا فیلمی مدرن و واقعی تر بسازد، پس انتظار یک عنوان جالب را داشته باشید. داستان اصلی این فیلم زمانی آغاز می شود که سیسیلیا مطلع می شود دوست پسر خشنش خودکشی کرده و بخش قابل توجه ای از ثروت خودش را برای وی گذاشته است. اما همانطور که این تصاویر تایید می کنند، او مشکوک می شود که دوست پسر سابقش مرگ خودش را جعل کرده و حالا مشغول اذیت کردن اوست، نوعی تکنولوژی اختراع کرده که به وی اجازه نامرئی شدن می دهد. اما متاسفانه همه تصور می کنند که سیسیلیا به دنبال حوادثی که اتفاق افتاده دچار مشکلات روحی شده و به همین دلیل باورش نمی کنند!!

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک جدید جیمز وان، Malignant در تابستان ۲۰۲۰ اکران می شود؛

فیلم سینمایی The Invisible Man قرار است در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۹ اسفند ۹۸) پا به گیشه بگذارد. فعلا نمی توانیم در مورد این فیلم قضاوت کنیم و بگوییم که قرار است فوق العاده یا برعکس ناامیدکننده باشد، ولی با توجه به تجربه کارگردان و ستاره های آن، می توانیم حدس بزنیم که اثری جالب و تماشایی خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

نظرات بسته شده است.