تریلر رسمی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)

کمپانی یونیورسال اولین تریلر رسمی از ریبوت سینمایی The Invisible Man (مرد نامرئی) را منتشر کرد. بعد از اینکه دنیای سینمایی مارول شروع بکار کرد و به موفقیتی تکرارنشدنی دست یافت، دیگر استودیوها هم تلاش کردند تا استارت یک دنیای اشتراکی اختصاصی را بزنند. مثلا یونیورسال فیلم The Mummy (مومیایی) را با بازی تام کروز ساخت به امید اینکه آغاز کننده یک دنیای هیولایی اشتراکی باشد، این فرانچایز قرار بود به اسم Dark Universe صدا زده شود و ستاره ای مثل جانی دپ داشته باشد. اما بعد از شکست مومیایی، برنامه تغییر کرد و استودیو نیز بیخیال دنیای اشتراکی شد.

اما از فیلم The Invisible Man دست نکشیدند، فقط بودجه تولید آن را کاهش دادند؛ این ریبوت سینمایی توسط Blumhouse ساخته شده و لی ونل (ارتقا ۲۰۱۸) هم آن را کارگردانی کرده است. اگر این فیلم به موفقیت دست پیدا کند، دو کمپانی Universal و Blumhouse در آینده فیلمهای هیولایی بیشتری را بازآفرینی خواهند کرد. اولین تصاویر رسمی از The Invisible Man همین چند ساعت قبل منتشر شدند که بواسطه آنها موفق شدیم نگاهی به شخصیت اصلی فیلم سیسیلیا کَس با بازی الیزابت ماس (قصه ندیمه) بیاندازیم. در کنار این تصاویر، مقداری اطلاعات تازه هم از داستان فیلم فاش شد که به ما کمک کرد تا درک بیشتری از موضوع اصلی داستان آن داشته باشیم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه رسمی به فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی)

کمپانی Universal اولین تریلر رسمی از فیلم The Invisible Man را منتشر کرده که تایید می کند این ریبوت تفاوت های آشکاری نسبت به نسخه کلاسیک فیلم مرد نامرئی دارد، ولی بعنوان فیلمی که با بودجه کمی ساخته شده به نظر جالب و تماشایی می آید.

video

داستان The Invisible Man از این قرار است؛ سیسیلیا یک دوست پسر خشن دارد به نام ادرین (با بازی الیور جکسون-کوهن) که دکتری باهوش و ثروتمند است. سیسیلیا تصمیم می گیرد از دست او فرار کند و یک شب این کار را با کمک خواهرش (با بازی هریت دایر) انجام می دهد، اما خیلی زود به او خبر می رسد که ادرین خودکشی کرده و ۵ میلیون دلار برایش ارث گذاشته است. ولی سیسیلیا مطمئن است که امکان ندارد ادرین خودکشی کند، و بزودی تمام نشانه ها به او می گویند که ادرین زنده است و قصد دارد وی را دیوانه کند. اما کسی حرف سیسیلیا را باور نمی کند، تا اینکه مرد نامرئی شروع می کند به کشت و کشتار تا هر طور شده خودش را به معشوقه اش برساند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم ترسناک The Grudge 2020 داریم؛

اینطور که به نظر می رسد، ادرین خودش را از روی قصد نامرئی می کند و اشاره ای به اتفاقی بودن این اتفاق نشده، تریلر حتی فاش می کند که او مرگ خودش را جعل کرده. از طرفی ظاهرا او با نامرئی شدن دیگر قدرت صحبت کردن ندارد، چون در تمام تریلر حرفی توسط ادرین زده نمی شود. و نکته پایانی اینکه اکران The Invisible Man قرار است از ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۹ اسفند ۹۸) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline