تولید ریبوت Invisible Man آغاز شده است؛ کارگردان تایید کرد

اگر جزو علاقه مندان به ژانر ترس یا طرفداران فیلم های هیولایی کلاسیک کمپانی یونیورسال باشید، بدون شک این روزها اخبار مرتبط با ریبوت سینمایی Invisible Man (مرد نامرئی) را دنبال می کنید؛ فیلمی که یک زمانی قرار بود با نقش آفرینی جانی دپ در بستر دنیای سینمایی Dark Universe ساخته شود اما شکست های اولین فیلم این فرانچایز، The Mummy با بازی تام کروز، باعث شد تا برنامه تغییر کند. حال کمپانی یونیورسال این فیلم را با بودجه ای پایین می سازد تا در صورت شکست از ضرر مالی جلوگیری کند، و البته طرفداران از دیدن ریبوت Invisible Man محروم نشوند.

در سال ۱۹۳۳ بود که فیلم اقتباسی The Invisible Man بر پایه رمانی به همین نام نوشته اچ.جی. ولز ساخته شد. زنده یاد کلود رینس کسی بود که مرد نامرئی را به تصویر کشید، مردی بدشانس که راز نامرئی شدن را کشف کـرد اما هرگز نتوانست بفهمد که چطور دوباره خودش را مرئی کنـد، در نتیجه پا به دنیای جرم و جنایت گذاشت و سرنوشتش چندان جالب نبود. مرد نامرئی با وجود اینکه سالهاست از خلقش می گذرد، هنوز هم جزو شخصیت های خیلی مشهور دنیاست که دوست داریم هرچه زودتر او را در فیلمی جدید مشاهده کنیم. اوایل سال بود که اعلام شد کمپانی Universal قرار است با همکاری Blumhouse فیلم The Invisible Man را بسازد، و حالا هم طبق انتظار استارت فاز تولیدش خورده است.

همچنین بخوانید | فیلم ریبوت The Invisible Man مرد نامرئی خودش را پیدا کرد؛

تایید شده بود که ستارگان Invisible Man قرار است تابستان امسال جلوی دوربین بروند، و ما هم منتظر بودیم تا خبری دقیق در این رابطه فاش شود. حال، لی ونل (ارتقاء، اَره، سری توطئه‌آمیز) با انتشار یک توییت (دیروز ۱۶ جولای) در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که تصویربرداری فیلم سینمایی The Invisible Man بطور رسمی آغاز شده است. از آنجا که یونیورسال تایید کرده که این فیلم در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۳ اسفند ۹۸) پا به گیشه می گذارد، آقای ونل و تیمش حدود هشت ماه فرصت دارند تا فاز تولید و سپس پس-تولید را به پایان برسانند — که برای تولید چنین فیلمی زمانی کافی به نظر می رسد.

فیلم مرد نامرئی

اولین بازیگری که حضورش در این فیلم تایید شد الیزابت ماس ستاره تحسین شده سریال The Handmaid’s Tale (قصه ندیمه) بود، چند روز قبل هم شنیدیم که الیور جکسون-کوهن (The Haunting of Hill House) برای بازی در نقش اصلی فیلم انتخاب شده است. طبق گزارش ها، آقای جکسون-کوهن دانشمندی را به تصویر می کشد که کشف می کند چطور می توان اجسام را ناپدید کرد، اما وقتی خودش را نامرئی می کند دیگر راه حلی برای مرئی شدن ندارد. ولی چون همه تصور می کنند او خودکشی کرده، در تلاش است تا خلاف این ادعا را برای دور و اطرافیان خودش ثابت کند؛ از جملـه برای شخصیت خانم ماس که معشوقه سابق اوست — و ظاهرا قربانی آزار و اذیت وی.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم The Invisible Man اعلام شد

وقتی که اعلام شد خانم ماس ستاره اصلی فیلم The Invisible Man است، این احتمال به وجود آمد که او قرار است شخصیت اصلی و نامرئی داستان باشد چون گفته شده بود که فیلم برداشت متفاوتی از رمان مرد نامرئی خواهد بود. ولی ماس بطور رسمی تایید کرده که او نامرئی این فیلم نیست، ولی با توجه به اینکه او علت اشتیاقش برای حضور در The Invisible Man را فمینیستی بودن داستان اعلام کرده، می توانیم انتظار داشته باشیم که تمرکز داستان بیشتر بر روی شخصیت ماس قرار داشته باشد تا مرد نامرئی.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر در رابطه با The Invisible Man باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.