تریلر و پوستر فیلم IO محصول نتفلیکس: یک عنوان علمی-تخیلی با بازی ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻣﮑﯽ

یا زمین را نجات بده، یا ترکش کن؛ در نخستین تریلر رسمی از فیلم علمی-تخیلی IO ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻣﮑﯽ ستاره دنیای سینمایی مارول، تلاش می کند تا از زمین که تبدیل به یک کره سمی و تقریبا خالی شده فرار کند!! — ما آقای مکی را بیشتر بخاطر به تصویر کشیدن شخصیت سم دیلسون معروف به فالکون در فیلم های مارولی می شناسیم، او با فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) به شهرتی جهانی دست یافت، سپس هم در دو فیلم Captain America: Civil War (جنگ داخلی) و Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) بازی کرد. ما بزودی او را در Avengers: Endgame (پایان بازی) مشاهده خواهیم کرد.

فیلم سینمایی IO توسط Jonathan Helpert کارگردانی شده که شاید فیلم قبلی او House of Time را دیده باشید؛ IO روایتگر داستان دو انسان است که تلاش می کنند تا با آخرین شاتل در دسترس از کره ویران شده زمین فرار کنند، تا شاید بتوانند به باقی انسان های ساکن شده در کره ماهِ سیاره مشتری بپیوندند، کره ای به نام IO (آیو نزدیکترین قمر از اقمار گالیله‌ای مشتری به این سیاره است.). آقای مکی در این فیلم با یک بازیگر ۲۴ ساله به نام ﻣﺎﺭﮔﺎﺭﺕ ﮐﻮﺍﻟﯽ همبازی شده که وی را دو سال قبل در Death Note (دفتر مرگ) محصول نتفلیکس مشاهده کردیم؛ او را بزودی در سریال Fosse/Verdon (شبکه FX) و فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) می بینیم.

آقای Clay Jeter که در نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه این اثر همکاری داشته اولین شخصی بود که برای کارگردانی IO انتخاب شد، ابتدا قرار بود ﺍﻝ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ (Maleficent 2) و ﺩﯾﻪﮔﻮ ﻟﻮﻧﺎ (Narcos: Mexico) ستاره های این فیلم باشند. اما اواخر سال ۲۰۱۶، یک تیم جدید تازه ترین پروژه مهیج، علمی-تخیلی کمپانی Netflix را به دست گرفتند و در نتیجه همه چیز متفاوت رقم خورد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم اکشن Close محصول نتفلیکس

حال، با توجه به اینکه فقط چند روز تا تاریخ انتشار باقی مانده Netflix اقدام بـه انتشار تریلر و پوستر رسمی فیلم IO کرده است که بواسطه آنها می توانیم کمی با داستان و شخصیت های این فیلم جالب آشنا شویم. اینطور که به نظر می رسد IO جزو فیلم های جالب ماه ژانویه نتفلیکس است که به احتمال زیاد با استقبال طرفداران روبرو خواهد شد. یک نگاه بیاندازید:


IO 2019

اینطور که تریلر ادعا می کند، ظاهرا دانشمندان پیش بینی کرده بودند که چه اتفاقی رخ خواهد داد اما متاسفانه دیر شده بود. آدم ها می دانستند که زمین بزودی آلوده می شود، در نهایت این اتفاق رخ داد و بشر مجبور شد به IO که یکی از ماه های سیاره مشتری است نقل مکان کند؛ تریلر در همان ثانیه های آغازین داستان اصلی فیلم را فاش می کند و سپس با سم آشنا می شویم. او سعی دارد با دیگر بازمانده های کره زمین ارتباط برقرار کند، سپس میکا با نقش آفرینی مکی از راه می رسد و جویای دیگر بازمانده های می شود، اما بجز سم کس دیگری وجود ندارد. لحظات پایانی تریلر نیز نوید صحناتی مهیج، رمانتیک و تماشایی را به ما می دهد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم ترسناک The Prodigy؛ یک اعجوبه از نوع خطرناک!

در نهایت باید اشاره کنیم که این فیلم از تاریخ ۱۸ ژانویه (مصادف با جمعه ۲۸ دی ماه) در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.