فیلم رزمی Ip Man 4 صاحب یک پوستر بین المللی شد

غیرممکن است جزو طرفداران فیلم های اکشن و مبارزه ای باشید اما سری فیلم های Ip Man (مردی به نام ایپ) را نشناسید؛ قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۰۸ پا به گیشه گذاشت، یک عنوان تماشایی در ژانر اکشن، زندگینامه‌ای، و رزمی به کارگردانی ویلسون ییپ که مورد توجه طرفداران فیلم های مبارزه ای و عاشقان هنرهای رزمی قرار گرفت. موفقیت های این فیلم باعث تا شرایط برای تولید قسمت دوم فراهم شود، و حالا ۱۱ سال بعد فقط چند هفته تا شروع اکران Ip Man 4 باقی مانده است!

بطور کل فیلم های این فرانچایز بر اساس زندگی‌نامهٔ ییپ من استاد بروس لی ساخته شده اند، او که در سال ۱۹۷۲ از دنیا رفت اولین استاد (سی‌فو) هنرهای رزمی بود که وینگ‌چون کونگ‌فو را به‌طور عمومی آموزش داد. دقیقا به همین دلیل وقتی که قسمت اول Ip Man ساخته شد خیلی مورد توجه قرار گرفت، در سال ۲۰۱۰ هم Ip Man 2 روی پرده رفت. پنج سال بعد، قسمت سوم ساخته شد که در آن شاهد حضور کوتاه بروس لی با نقش آفرینی دنی چان (The Legend of Bruce Lee) بودیم.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی لایو-اکشن Aladdin: پوسترهای جدید

حال در تابستان امسال فیلم سینمایی Ip Man 4 روی پرده می رود، که بدون شک جزو مورد انتظارترین عناوین اکشن امسال است. این فیلم توسط ویلسون ییپ (کارگردان قسمت های قبلی) کارگردانی شده و در آن باری دیگر با استاد ایپ همراه می شویم، او به سان فرانسیسکو واقع در ایالات متحده می رود، جایی که دانش آموز ممتازش بروس لی با افتتاح یک مدرسه برای آموزش وینگ‌چون باعث ناراحتی جامعه هنرهای رزمی شده است. با این حساب بروس لی قرار است در فیلم جدید نقش پررنگ تری داشته باشد، و البته دنی چان باری دیگر در نقش این بازیگر و مبارز ظاهر شده است.

با توجه به اینکه زمان چندان زیادی تا شروع اکران فیلم Ip Man 4 باقی نمانده، شاهد انتشار یک پوستر جدید از آن بوده ایم:

Ip man 2019

از بازیگران این فیلم می توانیم به دانی ین در نقش استاد ایپ، اسکات ادکینز (Doctor Strange)، دنی چان در نقش بروس لی، Jim Liu در نقش مینگ، مارک استرنج، ونس وو (The Princess Weiyoung)، کنت چنگ در نقش فتسو که در قسنت های قبلی هم حضور داشت، وو یوئه (پارادکوس) و Nicola Stuart-Hill اشاره کنیم. باید اضافه کنیم فیلم سینمایی Ip Man 4 با بودجه ۵۲ میلیون دلاری ساخته شده، که نشان می دهد حساب ویژه ای بر روی آن باز کرده اند — قسمت سوم با بودجه ۳۶ میلیون دلاری جلوی دوربین رفته بود.

همچنین بخوانید | چند پوستر شگفت انگیز از X-Men: Dark Phoenix

این فیلم قرار است تابستان امسال پا به گیشه بگذارد، در ماه جولای.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline