شایعه: آیرون فیست با فرانچایز Shang-Chi پا به MCU می گذارد [جزئیات شایعه]

آیرون فیست (یا مشت آهنی) یکی از شخصیت های نچندان مشهور ولی پرطرفدار کتاب های مصور مارول است که در سال ۲۰۱۷ به لطف همکاری مارول و سرویس استریم نت‌فلیکس صاحب یک سریال انفرادی شد. البته این سریال نتوانست انتظار طرفداران را برآورده کند، که با توجه به بودجه پایین تولید و عوامل نچندان کاربلد اتفاق خیلی عجیبی نبود. ولی در فصل دوم، Iron Fist وارد مسیری شد که می توانست تبدیل شود به سریالی که مردم می خواهند، که خیلی دیر بود چون بعد از فصل دوم توسط نت‌فلیکس لغو شد و فصل سوم آن بعید است که هرگز ساخته شود.

حقوق استفاده از این شخصیت فعلا در اختیار نت‌فلیکس قرار دارد، ولی بزودی به دیزنی بازمیگردد و سپس مارول می تواند از آیرون فیست استفاده کند. اما در این رابطه یک سری ابهام ها وجود دارد؛ نخست اینکه آیا ممکن است به توسعه سریال ادامه دهند و فصل سوم آن را بسازند؟ با توجه به درجه سنی Iron Fist اگـر ادامه آن ساخته شود توسط کدام پلتفرم پخش خواهد شد، Hulu یا سرویس استریم خود دیزنی؟ یا اینکه ممکن است دیزنی آیرون فیست را وارد دنیای سینمایی مارول (MCU) کند؟ در این صورت، آیا بازیگر تغییر خواهد کرد یا اینکه دوباره با فین جونز (ستاره سریال نت‌فلیکسی Iron Fist) ملاقات خواهیم کرد؟

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

خب، ما در حال حاضر فقط به یک جواب رسمی نیاز داریم تـا برای تمام سوال های خودمان پاسخی درست پیدا کنیم، ولی هنوز زمان پاسخگویی مارول فرا نرسیده است ظاهرا. اما، یک شایعه تازه منتشر شده که ادعا کرده آیرون فیست قرار است پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد، ولی فین جونز به بازی در این نقش ادامه نمی دهد چون مارول می خواهد یک بازیگر جدید را انتخاب و داستان خاستگاه او را از ابتدا روایت کند. البته مارول قبلا هم با چنین موقعیت هایی روبرو شده، درست مثل هالک و ماشین جنگی که بازیگران آنها بعد از اولین حضورشان در MCU تغییر کرد و این موقعیت بخوبی توسط مارول مدیریت شد.

Iron Fist

در حال حاضر مارول بطور رسمی برنامه هایی که برای فاز چهارم MCU دارد را فاش کرده، ولی فعلا خبر دقیقی در مورد فاز پنجم منتشر نشده و هر چیزی که شنیده می شود فقط حدس و گمان طرفداران است. یکی از این حدس و گمان ها در رابطه با آینده شخصیت هایی مثل دردویل و آیرون فیست می باشد، مخصوصا حالا که سرویس استریم دیزنی پلاس هم از راه رسیده همه به آینده امیدوار شده اند. در حالی که شایعه ها ادعا کرده اند مارول قصد دارد دردویل را با بازیگر نسخه سریالی وارد MCU کند، شنیده ایم که برنامه متفاوتی برای مشت آهنی دارد.

همچنین بخوانید | در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول چه فیلم هایی اکران می شوند؟

وقتی که داستان خاستگاه او را از ابتدا روایت کنند، آیرون فیست این بار یک بودجه قابل توجه و تیمی از نویسنده و کارگردان های درجه ۱ را پشت سر خودش خواه داشت، دقیقا چیزهایی که در نت‌فلیکس آنها را نداشت. سریال های مارولی این غول استریم واکنش های خوبی را دریافت کردند، ولی کارشان با Iron Fist زیاد خوب نبود و باید خیلی بهتر ساخته می شد. ولی هنوز دیر نشده و مارول می تواند در Shang-Chi 2 مشت آهنی را وارد MCU کند، و اگر ادعای شایعه ها به حقیقت بپیوندند، او بعد از حضور در دومین فیلم Shang-Chi، در سرویس استریم Disney+ صاحب یک سریال انفرادی خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.