دردویل در صحنه پس از تیتراژ فصل دوم Iron Fist نمایان شد!

قبل از خواندن این گزارش خطر لوث شدن را در نظر بگیرید!

ما اکنون مدتهاست که انتظار انتشار یک تیزر از فصل سوم سریال Daredevil (بی باک) را می کشیم تا بتوانیم نیم نگاهی به مت مورداک داشته باشیم و از وضعیت فعلی وی مطلع شدیم، حال طی روز ۷ ستپامبر دومین فصل از سریال Iron Fist (مشت آهنی) منتشر شد و صحنه پس از تیتراژ اپیزود پایانی آن به مـا این امکان را داد؛ وقایع هر دوی این سریال ها مانند سه مجموعه Jessica Jones (جسیکا جونز)، Luke Cage (لوک کیج) و The Punisher (مجازاتگر) در گوشه ای مشابه از دنیای سینمایی مارول (MCU( اتفاق می افتد و قهرمان هر دو سریال قصد دارنـد خیابان های نیویورک را از شرارت پاک کنند.

آخرین باری که ما مت موردان را مشاهده کردیم در مینی سریال The Defenders (مدافعان) بود، او به همراه الکترا در زیر یک ساختمان بزرگ اسیر شده بود و سپس شاهد انفجار این ساختمان بودیم. اما بعد از اتمام سریال، در صحنه پس از تیتراژ آن مت مورداک را زنده مشاهده کردیم، ولی آسیب دیده بود. اکنون تمام دوستان و همکاران وی تصور می کنند کـه مت مرده است — پس سوال اینجاست که آیا او دوباره بعنوان مت مورداک پا به خیابان های نیویورک می گذارد، یا اینکه سعی می کند همچنان در سایه ها باقی بماند و فقط یک شیطان نابینا باشد؟

همچنین بخوانید: فصل سوم Daredevil تا قبل از پایان ۲۰۱۸ منتشر می شود

در صحنه پس از تیتراژ اپیزود پایانی فصل دوم سریال Iron Fist، مت مورداک را می بینیم که طبق عادت در یک خستوگاه ( اتاقک کوچکی که در آن فرد به طور خصوصی گناهان خود را با کشیش در میان می گذارد) نشسته و لباس قدیمی خودش را بر تن کرده است، و از دماغش خون جاری است. در دستانش یک تسبیح دارد، و نوید بازگشتش برای فصل سوم Daredevil را می دهد:

دردویل فصل 3

مت مورداک در این صحنه اعتراف می کند که “یک زمانی بود که اعتقاد داشتم عدالت می تواند در روشنی روز و درون یک دادگاه قانونی برقرار شود. اما من خودم را فریب می دادم. تاریکی تنها جوابی است که برای تاریکی وجود دارد. و حقیقت اینه که، من ترجیع می دهم بعنوان شیطان بمیرم بجای اینکه بعنوان مت مورداک زندگی کنم…” با این حساب، ما باید انتظار یک مت مورداک خیلی متفاوت را داشته باشیم.

همچنین بخوانید: مارول اولین تیزر از فصل سوم Daredevil را منتشر کرد؛ مت مورداک کجاست؟

بر پایه صحبت های مت در این صحنه، متوجه شدیم که او دیگر قصد ندارد در دو طرف برای عدالت بجنگد — بعنوان وکیل در دادگاه و بعنوان شیطان در خیابان های نیویورک — و به این نتیجه رسیده که دردویل خودش به تنهایی می تواند شروران را به سزای اعمالشان برساند. از طرفی، پوشیدن مجدد لباس سیاه قدیمی اش خیلی جالب است؛ احتمالا به این دلیل است که او لباس اصلی خودش را طی انفجار ساختمان از دست داد و فعلا فرصت نکرده تا نسخه جدیدی برای خودش تهیه کنـد. پس ما انتظار داریم که در فصل سوم Daredevil شاهد نمایش یک لباس ابرقهرمانی جدید و متفاوت باشیم.

در حالی که می دانیم مت از انفجار ساختمان جان سالم بدر برده، از وضعیت الکترا بی خبر هستیم و نمی دانیم زنده مانده یا نـه. مت در صحنه پس از تیتراژ به نظر می رسد دیگر اعتقادی به قانون ندارد، دقیقا برعکس همیشه، که ممکن است نتیجه از دست دادن مجدد الکترا باشد. Daredevil همیشه یک سریال ابرقهرمانی تاریک و خشن بوده، حال ظاهرا قرار است تاریک تر از همیشه شود.

فصل دوم Iron Fist اکنون قابل تماشاست، اما فصل سوم Daredevil تا قبل از دی ماه منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline