در اولین تصاویر از فصل دوم Iron Fist دختران اژدها متحد شده اند؛

طی آخرهفته اخیر، در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو، زمانی که نتفلیکس فصل دوم Iron Fist (مشت آهنی) را بعنوان سریال بعدی خودش معرفی کـرد باعث تعجب بسیاری از طرفداران شد چون همه ما تصور می کردیم سریال بعدی قـرار است فصل سوم Daredevil باشد. بنابراین یک تیزر کوتاه از این سریال منتشر شد که بواسطه آن نیم نگاهی به مسئولیت جدید دنی رند داشتیم، و حالا طبق انتظار نتفلیکس شروع کرده به تبلیغ برای سریال مارولی جدید خودش.

بعد از انتشار یک تیزر و همچنین خلاصه داستان رسمی در همایش کامیک-کان، ما اکنون شاهد انتشار شش تصویر جدید هستیم که بواسطه آن ها می توانیم نگاهی اجمالی به وقایع فصل دوم داشته باشیم. مثلا باری دیگر دنی و کالین وینگ را کنار هم مشاهده می کنیم، در تصویری دیگر هم شاهد حضور شخصیت هایی جدید هستیم، در یک تصویر هم ظاهرا میستی نایت برای کمک آمده است.

اما وقتی دنی تلاش می کند با یک ماسک زرد رنگ هویت خودش را طی مبارزات مخفی نگه دارد، دقیقا جایی است که همه چیز جالب می شود. شاید این ماسک کمیک بوکی مشهور مشت آهنی نباشد، اما قطعا یک قدم به سوی همان لباس افسانه ای است. از همان زمانی که دنی رند بعنوان مشت آهنی پا به نتفلیکس گذاشت طرفداران خواستار این بودند که او لباس مشهور کمیک بوکی مشت آهنی را بر تن کند، ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده است — ولی شاید بزودی شاهد این مورد هم باشیم. در تصویری دیگر میستی و کالین وینگ دوش به دوش هم مشغول مبارزه هستند که می تواند اولین قدم برای تشکیل گروه دختران اژدها (Daughters of the Dragon) باشد، و شاید نوید یک سریال جدید را به ما بدهد.

همچنین بخوانید: تریلر جدید فیلم Alita: Battle Angel منتشر شد؛ اثر شگفت‌انگیز جدید جیمز کامرون!

در خلاصه داستان فصل دوم Iron Fist آمده است که: “فصل دوم به دگرگونی دنی ادامه می دهد، یک شخصیت که راه خودش را به دنیای خشن پیدا کرده، مبارزه می کند تا کسی که هست را کشف کنـد. این فصل، دنی قول داده با توجه غیبت مت مورداک، قدم جلو بگـذارد و از شهرش محافظت می کند. اما یک پیچش داستانی هویت او را تهدید می کند و او باید شرورهای خودش را مغلوب کرده تا از شهر و مردمی که آنها را نزدیک قلب خودش نگـه دارد حفاظت کند…

از ستارگان فصل دوم سریال Marvel’s Iron Fist می توانیم به ﻓﯿﻦ ﺟﻮﻧﺰ در نقش دنی رند (ﻣﺸﺖ ﺁﻫﻨﯽ)، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﻫﻨﻮﯾﮏ در نقش ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻭﯾﻨﮓ که در فصل دوم Luke Cage هم وی را مشاهده کردیم، ساشا داوان در نقش داووس، Julee Cerda در نقش میکا پرادا، آلیس ایو در نقش تایفوید مری، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﺍﺳﺘﺮﻭﭖ، تام ﭘﻠﻔﺮﯼ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺗﻮﯼ جانسون و Giullian Yao Gioiello اشاره کنیم، شخصیت میستی نایت از سریال لوک کیج با نقش آفرینی Simone Missick (مدافعان) هم در این سریال حضور دارد. فصل جدید در تاریخ ۷ سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۶ شهریور) به دست طرفداران خواهد رسید.

همچنین بخوانید: تریلر سریال Deadly Class شبکه Syfy منتشر شد


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline