تاریخ انتشار فصل دوم Iron Fist (مشت آهنی) اعلام شد

0

ساعتی پیش تایید شد که فصل دوم Iron Fist (مشت آهنی) در ماه سپتامبر توسط سرویس استریم Netflix عرضه می شود؛ با وجود اینکه بیشتر سریال های نتفلیکسی مارول به موفقیت دست پیدا کرده اند، یکی از آنها نتوانست آنطور که انتظار می رفت موفق شود، این سریال فصل نخست مشت آهنی بود. البته با این وجود زیر نظر شورانر خود اسکات باک، Iron Fist توانست از خودش یک نمایش خوب بسازد ولی چیزی که انتظار می رفت نبود، اما بعد از حضور دنی رند در سریال The Defenders و فصل دوم Luke Cage کمی نظر سازندگان را تغییر کـرد، و حالا اینطور به نظر می رسد که متوجه شده اند باید سریالی مورد پسند مردم بسازند.

تولید فصل دوم Iron Fist به تازگی پایان یـافته است و Netflix هنوز شروع به تبلیغ برای آن نکرده. ما بتازگی شاهد انتشار دومین فصل از سریال Luke Cage بوده ایم که بواسطه آن سفری دوباره به خیابان های هارلم داشتیم و دنی رند را هم در یکی از اپیزودهای آن دیدیم، حال تاریخ عرضه فصل دوم Iron Fist بطور رسمی تایید شده و منتظریم تا تکلیف فصل سوم Daredevil هم روشن شود.

دو کمپانی Marvel و Netflix طی پنل فصل دوم Iron Fist در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ تایید کردند که این سریال از تاریخ ۷ سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۶ شهریور) در دسترس طرفداران قرار می گیرد…

همچنین بخوانید: یک پوستر نفسگیر جدید از فیلم Avengers: Infinity War

باید اشاره کنیم که تولید فصل دوم Iron Fist اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز شد و اخیرا هم به پایان رسیده، و حالا قرار است اواسط ۲۰۱۸ به دست طرفداران برسد، که در کل یک خبر خوب برای علاقه مندان به سریال های نتفلیکسی مارول محسوب می شود، چون این کمپانی با نهایت سرعت فصل جدید را تولید کرده و حالا قصد عرضه آن را دارد. با این حساب بین فصل اول و دوم حدود یک سال و نیم فاصله افتاده، البته به لطف The Defenders این فاصله زیاد شد.

منتظر انتظار اطلاعات بیشتر در مورد این سریال باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.