اولین اطلاعات از داستان فصل دوم Iron Fist: دنی رند از شهر دردویل هم محافظت می کند!

0

به دنبال انتشار اولین تیزر رسمی از فصل دوم سریال Marvel’s Iron Fist و همچنین افشای تاریخ عرضه آن توسط سرویس استریم Netflix، اکنون اولین اطلاعات از داستان آن هم فاش شده است. اولین فصل از سریال Iron Fist در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر شد، در این سریال ۱۳ قسمتی با دنی رند معروف به مشت آهنی و همچنین همرزم، و حالا معشوقه او ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻭﯾﻨﮓ آشنا شدیم. این سریال در کار خودش چندان موفق نبود و مورد استقبال طرفداران مارول قرار نگرفت. سپس دنی و ﮐﺎﻟﯿﻦ را در The Defenders کنار دیگر قهرمان های مارولی مشاهده کردیم، دنی در این سریال حضور درخشان تری داشت. در یکی از اپیزودهای فصل دوم Luke Cage هم موفق به همراهی او شدیم که واقعا تجربه جالب و بی نظیری بود.

حال با توجه به حوادث پایانی The Defenders ما شاهد غیبت مت مورداک معروف به دردویل هستیم، در زمان غیبت او مدافع کان-لان یک مسئولیت جدید را بر روی شانه های خودش حس می کند، او باید از نیویورک در غیاب محافظ خودش دفاع کند. اولین اطلاعات از داستان فصل دوم Iron Fist درست بعد از اینکه نخستین تیزر آن در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو منتشر شد در اختیار طرفداران قرار گرفت.

طبق این اطلاعات، “فصل دوم به دگرگونی دنی ادامه می دهد، یک شخصیت که راه خودش را به دنیای خشن پیدا کرده، مبارزه می کند تا کسی که هست را کشف کنـد. این فصل، دنی قول داده با توجه به غیبت مت مورداک، قدم جلو بگـذارد و از شهرش محافظت می کند. اما یک پیچش داستانی هویت او را تهدید می کند و او باید شرورهای خودش را مغلوب کرده تا از شهر و مردمی که آنها را نزدیک قلب خودش نگـه دارد حفاظت کند…

همچنین بخوانید: تیزر کامیک-کان فصل دوم Iron Fist نوید یک جنگ را می دهد!!

فصل دوم مشت آهنی

بعد از حوادث پایانی سریال The Defenders، آخرین تلاش های مدافعان برای شکست دادن سازمان “دست” و مبارزات پایانی مت مورداک و الکترا در زیر یک ساختمان، و همچنین فرو ریختن آن، ما دیگر دردویل را مشاهده نکردیم. البته سکانس پس از تیتراژ این مینی سریال فاش کرد که مت زنده است و راهبه ها در مکانی نامعلوم از او مراقب می کنند — اما سرنوشت الکترا فعلا مشخص نیست. حال همه فکر می کنند شیطان ﻫﻠﺰ ﮐﯿﭽﻦ برای همیشه ناپدید شده، بنابراین مشت آهنی وظیفه محافظت از شهرش را بر عهده می گیرد.

از ستارگان فصل دوم سریال Marvel’s Iron Fist می توانیم به ﻓﯿﻦ ﺟﻮﻧﺰ در نقش دنی رند (ﻣﺸﺖ ﺁﻫﻨﯽ)، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﻫﻨﻮﯾﮏ در نقش ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻭﯾﻨﮓ که در فصل دوم Luke Cage هم وی را مشاهده کردیم، ساشا داوان در نقش داووس، Julee Cerda در نقش میکا پرادا، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﺍﺳﺘﺮﻭﭖ، تام ﭘﻠﻔﺮﯼ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺗﻮﯼ جانسون و Giullian Yao Gioiello اشاره کنیم، شخصیت میستی نایت از سریال لوک کیج با نقش آفرینی Simone Missick (مدافعان) هم در این سریال حضور دارد. فصل جدید در تاریخ ۷ سپتامبر (مصادف با جمعه ۱۶ شهریور) به دست طرفداران خواهد رسید.

همچنین بخوانید: اولین تریلر رسمی از سریال لایو-اکشن Titans منتشر شد؛ لعنت به بتمن!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.