حضور یکی از شخصیتهای Iron Man 3 در Avengers: Endgame تایید شد؛

فیلم سینمایی Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) قرار است به سومین فاز از دنیای سینمایی مارول و یک دهه نخست آن پایان دهد، بنابراین طبیعی است که در این فیلم بزرگ و بشدت مورد انتظار شاهد حضور تعداد زیادی شخصیت آشنا و البته پرطرفدار باشیم؛ یکی از شخصیت هایی که در فیلم Avengers 4 حضور دارد، بطور غیرمنتظره ای هارلی کینر است. ما هارلی با نقش آفرینی تای سیمپکینز را از فیلم Iron Man 3 (مرد آهنی) می شناسیم و حالا قرار است باری دیگر با وی ملاقات کنیم.

ما چند ماه قبل شنیدیم که تای سیمپکینز قرار است در فیلم Avengers: Endgame حضور داشته باشد، اما این خبر توسط کسی تایید نشد. البته تا امروز، که Avengers 4 در لیست فیلم های این بازیگر درون IMDB قرار گرفت. حال، آقای سیمپکینز که اکنون هفده سال سن دارد رسما یکی از بازیگران این فیلم است، البته هنوز نمی دانیم دقیقا چه نقشی در داستان آن دارد — برای فهمیدن این یک مورد خیلی بیشتر صبر کنیم.

همچنین بخوانید | از نظر IMDB دو فیلم Captain Marvel و Avengers 4 مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۹ هستند

ما با هارلی در قسمت سوم Iron Man محصول سال ۲۰۱۳ آشنا شدیم؛ یک پسر جوان که با مادر مجردش زندگی می کند، آنها خانه ای در ایالت تنسی دارند. بعد از اینکه تونی خانه و زندگی خودش را از دست می دهد و لباسش دچار مشکل می شود که در نهایت سقوط می کند، بطور اتفاقی پا به انباری آنها می گذارد و با هارلی آشنا می شود. این پسر جوان در طول وقایع فیلم به تونی کمک می کند و در نهایت هم هدیه بزرگی نصیبش می شود!!

Avengers 4

حال با توجه به پایان Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) و مرگ نیمی از مردم جهان، این احتمال وجود دارد که هارلی مادرش را هم از دست داده باشد، اما هنوز نمی دانیم دقیقا چه ارتباطی با داستان فیلم دارد، یا اینکه باری دیگر با تونی ملاقات خواهد کرد یا خیر. اما در هر صورت، حتی اگر حضور تای سیمپکینز در حد یک صحنه هم باشد می توانیم آن را اتفاق خوبی در نظر بگیریم و قطعا باعث خوشحالی طرفداران فیلم های Iron Man خواهد شد!

همچنین بخوانید | تریلر بعدی Avengers: Endgame چه زمانی منتشر می شود؟

آقای تای سیمپکینز با اینکه بازیگری نوجوان و نچندان مشهور است، تاکنون در فیلم های بزرگی حضور داشته. او سال ۲۰۰۱ به دنیا آمد و خیلی زود پا به دنیای بازیگری گذاشت، بطوری که در سریال One Life to Live هنوز نوزاد بود. سه سال داشت که در Law & Order: Criminal Intent و War of the Worlds نمایان شد، اما حضور پررنگ ترش در فیلم ترسناک Insidious بود – در ادامه های این فیلم هم بازی کرد. ما سال ۲۰۱۵ او را در فیلم پرفروش و موفق Jurassic World مشاهده کردیم، حالا هم نوبت به Avengers 4 رسیده است!

در این میان باید اشـاره کنیم که فیلم سینمایی Avengers: Endgame از تاریخ ۲۶ آوریل (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) روی پرده خواهد رفت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.