اطلاعاتی تازه از حضور مرد آهنی در فیلم Black Widow

تونی استارک در سال ۲۰۰۸ مقابل رسانه ها با صدایی واضح گفت که “من مرد آهنی هستم” و بطور رسمی استارت دنیای سینمایی مارول (MCU) را زد، به همین دلیل محبوب ترین شخصیت این فرانچایز هست و خواهد بود. مجموعه فیلم Iron Man بدون شک تکرارنشدنی است و دیگر مثلش ساخته نخواهد شد، ولی حیف که داستان تونی استارک با به پایان رسیدن فاز سوم MCU به انتها رسید. با وجود اینکه طرفداران زیادی دارد و همه دوست دارند باز هم شاهد حضور رابرت داونی جونیور در فیلم های بعدی MCU باشند، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. البته، این حرف خیلی هم درست نیست ظاهرا؛

چند روز قبل، طرفداران دنیای سینمایی مارول وقتی که شنیدند مرد آهنی قرار است در فیلم انفرادی Black Widow (بیوه سیاه) حضور داشته باشد، به شدت خوشحال شدند چون اتفاق خیلی خیلی هیجان انگیزی محسوب می شود. از آنجا که وقایع فیلم Black Widow بعد از رویدادهای Captain America: Civil War but (جنگ داخلی) اتفاق می افتد و قبل از حوادث Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت)، مارول می تواند شخصیت هایی که در پایان فاز سوم خط داستانی آنها به انتها رسید را بازگرداند. ما انتظار حضور نیک فیوری را هم داریم، ولی بازگشت مرد آهنی با فیلم بیوه سیاه تایید شده و قرار است واقعا اتفاق بیافتد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow کاوشی خواهد داشت در نتایج وقایع Captain America: Civil War

البته، وقتی که این خبر را شنیدیم، یک سوال خیلی جالب به ذهن ما خطور کرد؛ اینکه آیا آقای جونیور قرار است صحنه جدیدی را جلوی دوربین ببرد، یا اینکه از یکی از صحنه های تاکنون دیده نشده او استفاده خواهد شد؟؟ مثلا یکی از سکانس های پاک شده فیلم های قبلی MCU. خب، ما جوابی دقیقی برای این سوال نداشتیم، ولی حالا یک خبر منتشر شده که شایعه ها و حدس های طرفداران را تایید کرده، و گفته که بازگشت تونی استارک بواسطه یکی از صحنات تاکنون منتشر نشده فیلم Captain America: Civil War خواهد بود.

Black widow

مغناطیس نیوز درستی این خبر را تایید نمی کند، چون توسط خود مارول فاش نشده و فعلا حکم یک شایعه را دارد، ولی بطور کل شانس زیادی وجود دارد که برای بازگرداندن تونی استارک از یکی از صحنات پاک شده فیلم Captain America استفاده کنند، مثلا یکی از صحنه هایی که به همراه خودش فیلم بعنوان محتوای اضافی منتشر نشد اما تاکنون چندین بار در رویدادهای مختلف به نمایش درآمده. در این صحنه، بعد از مبارزه پایانی با سرباز زمستان، تونی و ناتاشا مشغول صحبت با هم هستند، ناتاشا به تونی می گوید که “ما اشتباه کردیم…” — در این صحنه، تونی به ناتاشا می گوید که فرار کند، همین باعث می شود که او به همراه استیو راجرز و مابقی اعضای تیم فرار کنند و تا قبل از حمله تانوس به زمین مخفی باقی بمانند.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

این خبر بطور کل خوشحال کننده محسوب می شود، ولی دوست داشتیم که آقای جونیور بازگردد و یک صحنه جدید را جلوی دوربین ببرد. از طرفی باید حق را به مارول بدهیم، چون بازگرداندن جونیور با توجه به هزینه ای که روی دست استودیو می گذارد، نمی تواند تصمیم خیلی خوبی باشد، مخصوصا وقتی می توانند با یک صحنه تاکنون منتشر نشده کار خودشان را پیش ببرند. بطور کل، هدف یاد کردن از محبوب ترین شخصیت MCU است، پس نباید به چطور ممکن شدن آن اهمیت دهیم.

اکران Black Widow نیز قرار است از تاریخ یکم مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار اخبار بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.