یک تیزر از IT Chapter Two در کامیک-کان 2018 به نمایش گذاشته شد؛ نگاهی به لوگوی فیلم

0

ﺍﻧﺪﺭﺱ ﻣﻮﺷﯿﺎﺗﯽ کارگردان IT Chapter Two شب گذشته در پنل ScareDiego همایش کامیک-کان سن دیگو چیزهای ویژه ای از این فیلم را تقدیم حاضرین کرد؛ ویدئویی از پشت صحنه قسمت جدید که نشان می دهد نسخه بزرگسال بچه های باشگاه بازندگان باری دیگر در شهر دِری ایالت مین (Derry, Maine) گرد هم آمده اند. قسمت نخست این فیلم، پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ، سال گذشته گیشه های سراسر جهان را فتح کرد، تولید قسمت دوم آن هم چند هفتـه قبل آغاز شد. طبق شنیده ها بازیگران فیلم قبلی برای سکانس های ﻓﻼﺵﺑﮏ Chapter Two بازمیگردند، اما از آنجا که ۲۷ سال گذشته طبیعی است که شاهد حضور بازیگرانی کاملا جدید باشیم.

از بازیگران جدید می توانیم به ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ/ﺑﯿﻠﯽ ﺩﻧﺒﺮﺍ، ﺁﯾﺰﺍﯾﺎ ﻣﺼﻄﻔﯽ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﯾﮑﻞ/ﻣﺎﯾﮏ ﻫﻨﻠﻦ، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻮﺭﻟﯽ/ﺑﻮ ﻣﺎﺭﺵ‏، ﺑﯿﻞ ﻫﯿﺪﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ/ﺭﯾﭽﯽ ﺗﻮﺯﯾﺮ‏، ﺟﯽ ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻨﺠﺎﻣﯿﻦ/ﺑﻦ ﻫﻨﺴﮑﺎﻡ، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﺍﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ/ﺍﺩﯼ ﮐﺴﺒﺮﺍﮎ‏، و ﺍﻧﺪﯼ ﺑﯿﻦ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﻨﻠﯽ/ﺍﺳﺘﻦ ﯾﻮﺭﯾﺲ اشاره کنیم. ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ نیز باری دیگر ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻥ (یا همان ﭘﻨﯽﻭﺍﯾﺰ دلقک مخوف رمان IT) ظاهر شده است.

طبق گزارش ها در ScareDiego (دیگوی ترسناک) امسـال یک ویدیو از IT Chapter Two به نمایش گذشته شده است، شامل صحناتی از پشت صحنه فیلم که در آن ستارگان جدید قابل مشاهده هستند. ﺑﯿﻞ ﻫﯿﺪﺭ (که ﺩﺭ ﻧﻘﺶ نسخه بزرگسال شخصیت ﺭﯾﭽﯽ ﺗﻮﺯﯾﺮ‏ ظاهر شده) در یک صحنه می گوید “چه خبر بازنده ها؟ می خواهید درباره چی صحبت کنید؟” اینطور به نظر می رسد شباهت زیادی به یکی از صحنات مشهور درون رمان دارد، جایی که مایک دوستان قدیمی خودش را برای قولی که ۲۷ سال قبل به هم دادند به دِری فرا می خواند، چون “آن” بازگشته و مشغول شکار بچه های شهر است.

همچنین بخوانید: فیلم IT Chapter 2 ترسناک تر و حتی ﭘﺮﺗﻨﺶتر خواهد بود!

IT: Chapter 2

رسانه Total Film که در همایش حضور داشته با یک توییت فاش کرد در ویدیوی به نمایش گذاشته شده از فیلم It: Chapter 2 توانسته اند اولین نگاه اجمالی خودشان را به نسخه بزرگسال اعضای باشگاه بازندگان داشته باشند. Fandango در توییتر فاش کرد که ظاهر ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﻨﯽ ﻭﺍﯾﺰ مانند دفعـه قبلی که دیدیم است؛ ترسناک همچون شیطان. کارگردان گفته که قسمت دوم قرار است ترسناک تر و تیره تر باشد، در حدی که برای رفتن به سینما پوشیدن پوشک بزرگسالان واجب است. دیگر خودتان حساب کنید!!

اکران این فیلم قرار است از روز ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود؛

همچنین بخوانید: فیلم Annabelle 3 بطور رسمی معرفی شد!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.