اولین پوستر رسمی IT: Chapter Two منتشر شد؛ شیطان هنوز نفس می کشد!

فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) صاحب یک پوستر جالب و تاریک شد؛ وقایع این فیلم در ادامه حوادث IT اتفاق می افتد، عنوان پرفروش و تحسین شده کمپانی وارنر بروس که بر پایه کتابی نوشته استیون کینگ ساخته شد، حال قسمت دوم ما را ۲۷ سال به جلو می برد، زمانی که  پنی وایز (با بازی Bill Skarsgård) بعد از سه دهه باری دیگر برای شکار کودکان شهر دری در هیبت یک دلقک خوفناک ظاهر می شود.

در حالی که IT مدتهاست بعنوان یکی از آثار موفق استیون کینگ شناخته می شود، مخصوصا به لطف مینی سریال اقتباسی آن با بازی تیم کری که طی دهه ۹۰ میلادی ساخته شد و مورد استقبال قرار گرفت، فیلم اقتباسی سال گذشته به حقیقت چیزی فراتر از انتظارات بود، البته طرفداران هم سنگ تمام گذاشتند و با استقبال گرم خودشان باعث فروش بین المللی ۷۰۰ میلیون دلاری این فیلم ترسناک شدند، که IT را تبدیل کرد به پرفروش ترین فیلم ترسناک فراطبیعی درجه بزرگسال (R-rated supernatural horror). اما این فیلم تنها بر پایه نیمه نخست رمان مشهور آقای کینگ ساخته شد، پس وارنر بروس می تواند با تولید قسمت دوم سود بیشتری را وارد جیب خودش کند. برای روایت ادامه داستان IT: Chapter Two را ساخته اند و کمتر از یک سال دیگر هم پا به گیشه خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید| نویسنده IT: Chapter Two معتقد است که پایان فیلم قلب طرفداران را می شکند!

حال از آنجا که IT: Chapter Two یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۱۹ است و مدت زمان چندان زیادی هم تا شروع اکران آن باقی نمانده [کمتر از یک سال]، کمپانی وارنر بروس اقدام به انتشار نخستین پوستر رسمی از این فیلم در صفحه رسمی توییتر خودش کرده است. این پوستر:

IT 2

با توجه به موفقیت های کم نظیر قسمت نخست، تولید IT: Chapter Two از حساسیت بیشتری برخوردار است، البته تبلیغ برای آن هم کار سخت تری به نظر می رسد چون وارنر بروس باید به طرفدارتن ثابت کند که این فیلم ارزش دیده شدن را دارد و یک ادامه مناسب برای فیلم نخست است. حالا که اولین پوستر منتشر شده باید منتظر نمایان شدن نخستین تیزر رسمی هم باشیم، احتمالا خیلی زود.

همچنین بخوانید| نسخه بزرگسال اعضای باشگاه بازندگان در تصویر جدید از پشت صحنه IT Chapter Two

فیلم سینمایی IT: Chapter Two مانند قسمت نخست توسط اندی موشیاتی بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته گری داوبرمن کارگردانی شده است. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم و بارها شنیده اید، بین حوادث فیلم اول و قسمت جدید یک فاصله زمانی ۲۷ ساله وجود دارد، بنابراین شخصیت های اصلی اکنون بالغ و بزرگ شده اند. از ستارگان جدید می توانیم به ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻮﺭﻟﯽ، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بیل، ﺟﯽ ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بن، ﺁﯾﺰﺍﯾﺎ ﻣﺼﻄﻔﯽ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎیک، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﺍﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ، ﺍﻧﺪﯼ ﺑﯿﻦ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍستنلی و ﺑﯿﻞ ﻫﯿﺪﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ اشاره کنیم. بازیگران اصلی نوجوان قسمت اول هم در ﻓﻼﺵﺑﮏها و یا شاید صحنات رویا حضور خواهند داشت.

اکران IT 2 قرار است از روز ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. مهدی می گوید

    یه chapter two اظافه کردن به پوستر قبلی کجاش جالبه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.