باکس آفیس: برای IT CHAPTER TWO یک افتتاحیه 150 میلیون دلاری پیش بینی شده!

فیلم سینمایی ترسناک IT CHAPTER TWO چند ماه دیگر پا به گیشه می گذارد، اما از همین حالا تحلیلگران پیش بینی کرده اند که قرار است کار خودش در ایالات متحده را با یک افتتاحیه قدرتمند شروع کند؛ طبق ادعای باکس آفیس، این فیلم به شدت مورد انتظار می تواند طی سه روز نخست اکران در آمریکا بیشتر از ۱۵۰ میلیون دلار بفروشد، یعنی بزرگ ترین افتتاحیه را در میان فیلم های درجه بزرگسال (R-rated) رقم خواهد زد. این رکورد در حال حاضر با ۱۳۲٫۴۳ میلیون دلار در اختیار فیلم Deadpool محصول کمپانی فاکس قرن بیستم قرار دارد، Deadpool 2 با ۱۲۵٫۵ میلیون دلار هم در جایگاه دوم قرار گرفته است. فیلم IT محصول ۲۰۱۷ طی افتتاحیه ۱۲۳٫۴ میلیون دلار فروخته بود که به لطف آن اکنون رکورد سومین افتتاحیه بزرگ در میان عناوین درجه بزرگسال را در اختیار خودش دارد.

یکی از علت هایی که ادعا شده این فیلم را بیشتر از همیشه مورد توجه قرار داده و در نهایت می تواند باعث شود تا بیشتر از قسمت قبلی مورد استقبال قرار بگیرد، بازگشت اندی موشیاتی برای کارگردانی است. حضور بازیگرانی درجه یک بعنوان شخصیت های اصلی IT CHAPTER TWO و بازگشت بازیگران نوجوان قسمت قبلی، و همچنین افزایش شهرت داستان IT طی این دو سال، همه می توانند دلیلی خوب برای تمایل طرفداران به تماشای این فیلم باشد. از طرفی، قسمت اول پرفروش ترین فیلم ترسناک درجه بزرگسال تاریخ بوده است، پس موفقیت قسمت دوم نباید خیلی هم عجیب باشد.

همچنین بخوانید | فیلم It Chapter Two: نگاهی به اعضای باشگاه بازنده ها در تصاویر جدید!

فیلم ترسناک IT در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت، این فیلم که با بودجه ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود طی افتتاحیه آمریکایی ۱۲۳ میلیون دلار فروخت، این افتتاحیه قدرتمند در نهایت به مجموع فروش داخلی ۳۲۷٫۴ میلیون دلاری ختم شد. مجموع فروش بین المللی فیلم هم ۷۰۰ میلیون دلار بوده است، که با توجه به رقم پایین بودجه تولید، IT را تبدیل کرد به یکی از سودآورترین فیلم های تاریخ سینمای جهان؛ حال ما انتظار داریم که IT CHAPTER TWO بتواند این موفقیت ها را تکرار کند و حتی عملکرد بهتری از خودش نشان دهد.

IT 2

در قسمت نخست با چند بچه مدرسه ای آشنا شدیم که به دنبال وقوع یک سری حوادث عجیب، به لطف کنجکاوی خودشان با یک شیطان که هیبت دلقکی ترسناک را به خودش گرفته و از ترس بچه ها تغذیه می کند برخورد کردند. این بچه ها که اسم گروه خودشان را “باشگاه بازندگان” گذاشته اند با وجود ترسی که داشتند جلوی این موجود شیطانی را با موفقیت گرفتند. در آخرین صحنه IT این چند رفیق قسم خوردند که اگر در آینده شاهد بازگشت این شیطان بودند، برای نابود کردن او دوباره متحد شوند؛ حال در قسمت دوم ۲۷ گذشته و دلقک شیطانی دوباره ظاهر شده است تا از ترس بچه های شهر دری تغذیه کند.

همچنین بخوانید | دو کمپانی Blumhouse و Mattel برای تولید فیلم ترسناک Magic 8 Ball متحد می شوند؛

فیلم سینمایی IT 2 مانند قسمت نخست توسط اندی موشیاتی بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته گری داوبرمن کارگردانی شده است. از ستارگان فیلم جدید می توانیم به ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻮﺭﻟﯽ، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بیل، ﺟﯽ ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بن، ﺁﯾﺰﺍﯾﺎ ﻣﺼﻄﻔﯽ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎیک، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﺍﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ، ﺍﻧﺪﯼ ﺑﯿﻦ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍستنلی و ﺑﯿﻞ ﻫﯿﺪﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ اشاره کنیم.

اکران IT CHAPTER TWO قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline