اولین تریلر رسمی It: Chapter Two ممکن است بزودی منتشر شود

در ابتدا کسی تصورش را نمی کرد فیلمی که با بودجه ۳۰ میلیون دلاری و آن هم در ژانر ترس ساخته بتواند بیشتر از ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد و تبدیل به پرفروش ترین فیلم ترسناک فراطبیعی تاریخ سینما شود؛ اما این اتفاق برای فیلم سینمایی IT (آن) رخ داد و همین موفقیت بزرگ اکنون باعث شده تا It: Chapter Two (آن: بخش دوم) در لیست مورد انتظارترین های سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد.

اما یک سوال: تریلر رسمی این فیلم چه زمانی منتشر می شود؟ خب، جواب ساده است: بزودی. فیلم IT بر پایه نیمه نخست رمان “آن” نوشته استیون کینگ نویسنده بزرگ و مشهور ژانر ترس ساخته شد، حال Chapter Two بر پایه نیمه دوم این رمان پرطرفدار ساخته شده است. این فیلم باعث شهرت بیشتر آقای کینگ گشت و او را بیشتر از همیشه در مرکز توجه اهالی رسانه، فیلمسازان و البته مردم جهان قرار داد. حال این ابرنویسنده ادعا کرده که نخستین تریلر It: Chapter Two بزودی منتشر می شود. کینگ با انتشار یک توییت در صفحه رسمی خودش گفت “IT CHAPTER 2 در راه است” که احتمال می رود منظور اولین تریلر رسمی این فیلم باشد. با این حساب می توانیم انتظار داشته باشیم که قبل از پایان سال ۲۰۱۸ موفق به تماشای این تریلر شویم.

در قسمت نخست با چند بچه مدرسه ای آشنا شدیم که به دنبال وقوع یک سری حوادث عجیب، به لطف کنجکاوی خودشان با یک شیطان که هیبت دلقکی ترسناک را به خودش گرفته و از ترس بچه ها تغذیه می کند برخورد کردند. این بچه ها که اسم گروه خودشان را “باشگاه بازندگان” گذاشته اند با وجود ترسی که داشتند جلوی این موجود شیطانی را با موفقیت گرفتند. در آخرین صحنه IT این چند رفیق قسم خوردند که اگر در آینده شاهد بازگشت این شیطان بودند، برای نابود کردن او دوباره متحد شوند؛ حال در قسمت دوم ۲۷ گذشته و دلقک شیطانی دوباره ظاهر شده است تا از ترس بچه های شهر دری تغذیه کند.

همچنین بخوانید| تولید It: Chapter Two رسما به پایان رسید!

فیلم سینمایی IT: Chapter Two مانند قسمت نخست توسط اندی موشیاتی بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته گری داوبرمن کارگردانی شده است. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم و بارها شنیده اید، بین حوادث فیلم اول و قسمت جدید یک فاصله زمانی ۲۷ ساله وجود دارد، بنابراین شخصیت های اصلی اکنون بالغ و بزرگ شده اند.

از ستارگان فیلم جدید می توانیم به ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻮﺭﻟﯽ، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بیل، ﺟﯽ ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ بن، ﺁﯾﺰﺍﯾﺎ ﻣﺼﻄﻔﯽ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎیک، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﺍﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ، ﺍﻧﺪﯼ ﺑﯿﻦ‏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍستنلی و ﺑﯿﻞ ﻫﯿﺪﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ اشاره کنیم. اکران IT: Chapter Two قرار است از روز ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline