فیلم IT: Chapter Two صاحب یک پوستر جدید شد، تریلر در راه است!

این روزها توجه همه به سمت دنیای سینمایی مارول و فیلم رکودشکن جدیدش جلب شده و بسیاری از ما فراموش کرده ایم که ادامه یکی از بزرگ ترین رکوردشکن های تاریخ سینما بزودی پا به گیشه میگذارد؛ اواخر سال جاری میلادی ما موفق به تماشای فیلم ترسناک IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) خواهیم شد که انتظار داریم تبدیل به یکی از عناوین موفق امسال شود. البته با موفقیت هایی که قسمت اول کسب کرد اصلا عجیب نیست که بخش دوم بتواند عملکرد خیلی بهتری از خودش نشان دهد.

فیلم IT که در سال ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت اولین اقتباس سینمایی از رمان مشهور و پرطرفدار “آن” نوشته استیون کینگ بود، برای تولید این فیلم فقط نیمی از کتاب را مورد اقتباس قرار دادند و حالا دومین فیلم هم در راه است که داستان را به پایان خواهد رساند. اما خارج از اینکه اکران نزدیک است، حالا همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC) هم شروع بکار کرده که قطعا طی آن اطلاعات بیشتری از فیلم IT: Chapter Two فاش خواهد شد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: برای IT CHAPTER TWO یک افتتاحیه ۱۵۰ میلیون دلاری پیش بینی شده!

با توجه به اینکه تا همایش بین المللی SDCC 2019 اکنون بطور رسمی شروع بکار کرده، کمپانی وارنر بروس اقدام به انتشار یک پوستر جدید از فیلم IT: Chapter Two منتشر نموده که تایید می کند قرار است آخرین فیلم این فرانچایز باشد و البته تریلر بزودی منتشر می شود. یک نگاه بیاندازید:

It 2

شکی وجود ندارد که IT: Chapter Two یکی از مورد انتظارترین فیلم های امسال است، ولی بجز این، آخرین فیلم از سری IT به کارگردانی اندی موشیاتی می باشد که اکنون منتظران زیادی دارد. وقایع این فیلم ۲۷ سال بعد از حوادث قسمت اول رخ می دهد و اعضای باشگاه بازندگان را باری دیگر در مقابل هیولای مشهور داستان IT قرار می دهد. باید اشاره کنیم که شخصیت هاز نوجوان در Chapter Two هم حضور دارند و به واسطه صحنات مربوط به گذشته می توانیم آنها را باری دیگر همراهی کند.

همچنین بخوانید | ظاهرا قسمت دوم فیلم ترسناک Brightburn قرار است ساخته شود؛ سوپرمن شیطانی بازمیگردد!

در قسمت نخست با چند بچه مدرسه ای آشنا شدیم که به دنبال وقوع یک سری حوادث عجیب، به لطف کنجکاوی خودشان با یک شیطان که هیبت دلقکی ترسناک را به خودش گرفته و از ترس بچه ها تغذیه می کند برخورد کردند. این بچه ها که اسم گروه خودشان را “باشگاه بازندگان” گذاشته اند با وجود ترسی که داشتند جلوی این موجود شیطانی را با موفقیت گرفتند. در آخرین صحنه IT این چند رفیق قسم خوردند که اگر در آینده شاهد بازگشت این شیطان بودند، برای نابود کردن او دوباره متحد شوند؛ حال در قسمت دوم ۲۷ گذشته و دلقک شیطانی دوباره ظاهر شده است تا از ترس بچه های شهر دری تغذیه کند.

اکران فیلم ترسناک IT: CHAPTER TWO قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline