تریلر جدید فیلم IT: Chapter Two از راه رسید

از قسمت اول آن بعنوان یکی از موفق ترین فیلم های تاریخ سینما یاد می شود، و پرفروش ترین فیلم ترسناک درجه بزرگسال تاریخ بوده است؛ به همین دلیل IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) تبدیل به یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۱۹ شده که مدت زمان زیادی هم تا از راه رسیدن آن باقی نمانده است. ما انتظار داریم که Chapter Two با ورودش به گیشه مورد استقبال قرار بگیرد و بتواند موفقیت های قسمت اول را تکرار کنـد، و حتی عملکرد بهتری از خودش نشان دهد.

فیلم IT بر پایه کتابی به همین نام نوشته استیون کینگ (نابغه ژانر وحشت) ساختـه شده بود، اندی موشیاتی برای این فیلم نیمه نخست رمان را مورد اقتباس قرار داد و بعد از آن هم IT: Chapter Two را بر پایه نیمه بعدی جلوی دوربین برد. همانطور که پوستر دیروز منتشر شده تایید کرد، این فیلم قرار است به داستان IT پایان دهد و در آن شاهد آخرین مبارزه “پنی وایز” با اعضای “باشگاه بازندگان” خواهیم بود. در IT: Chapter Two علاوه بر حضور ستاره هایی جدید که نسخه بزرگسال باشگاه بازندگان را به تصویر کشیده اند، ملاقاتی دوباره خواهیم داشت با بازیگران نوجوان فیلم قبلی.

همچنین بخوانید | خبر توسعه فیلم ترسناک Happy Death Day 3 توسط کارگردان تکذیب شد؛

تریلر جدید این فیلم شب گذشته در همایش کامیک-کان سن دیگو به نمایش گذاشته شد و لرزه به اندام حاضرین انداخت، سپس گفته شد که بزودی به دست طرفداران سراسر جهان خواهد رسید. حال، کمپانی وارنر بروس اقدام به انتشار این تریلر جالب و تماشایی، ترسناک و تاریک، کرده است و ما نیز می توانیم نیم نگاهی به حوادث پیش روی اعضای باشگاه بازندگان داشته باشیم، و کمی بلرزیم. پس یک نگاه بیاندازید:


اما نگاهی مغناطیسی به تریلر؛ واقعا نمی توانیم بـا چند کلمه ساده این تریلر مهیج و تماشایی را توصیف کنیم، چون واقعا فوق العاده است و به ما نوید یک اثر شگفت انـگیز دیگر را می دهد. تریلر با نمایش صحنه ای از گذشته شروع می شود و سپس نسخه نوجوان و بزرگسال تمام شخصیت های اصلی را با هم مقایسه می کند تا متوجه شدیم کدام به کدام است. ما انتظار داشتیم بازگشت پنی وایز اعضای باشگاه بازندگان را بعد از ۲۷ سال دوباره کنار هم جمع کنـد، ولی با توجه به خونسرد بودن آنها دور میز شام ظاهرا علت چیز دیگری است، و شاید مایک آنها را با بهانه ای دیگر به شهر “دری” بازمیگرداند، چون او تنها کسی است که هیچوقت شهرش را ترک نکرده.

خود تریلر به اندازه کافی مهیج و خوفناک است، که تایید می کند برای IT: CHAPTER TWO سنگ تمام گذاشته اند. و البته این تریلر از ما می خواهد که شاهد پایان داستان “آن” باشیم، که در واقع دعوت غیرمستقیم ما به سالن های سینما است. در کل به نظر می رسد که فیلم جدید از قسمت قبلی بهتر و هیجان انگیزتر باشد چون نه تنها اکنون ما بخوبی پنی وایز را می شناسیم و می دانیم تا چه اندازه بی رحم است، خبر داریـم که قسمت سومی در کار نیست و او می تواند هر کدام از شخصیت ها را بکشد. و از طرفی ۲۷ سال صبر کرده و حالا که برگشته بطور قطع به همین راحتی بیخیال نمی شود!!

همچنین بخوانید | فیلم It Chapter Two: نگاهی به اعضای باشگاه بازنده ها در تصاویر جدید!

اکران فیلم ترسناک IT: CHAPTER TWO قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۵ شهریور ۹۸) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.