سریالهای iZombie & Jane the Virgin و Crazy Ex-Girlfriend فصل بعد به پایان می رسند

شبکه تلویزیونی The CW اعلام کرد که سریال های iZombie (ﺁﯼﺯﺍﻣﺒﯽ)، Jane The Virgin و Crazy Ex-Girlfriend با فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ خودشان به پایان می رساند. در حالی که بسیاری از شبکه های مشهور این روزها مشغول لغو یا تمدید سریال ههی مشهور و پرطرفدار خودشان بوده اند، شبکه The CW به سازندگان سه سریال نامبرده شده یک فرصت دیگر داد تا داستان های خودشان را برای آخرین بار به تصویر بکشند.

شبکه تلویزیونی The CW بطور رسمی تایید کرد کـه این سه سریال به پایان راه خودشان رسیده اند. طبق گزارش تازه وبسایت ددلاین، سریال Crazy Ex-Girlfriend برای چهارمین و آخرین فصل خودش طی پاییز، جمعه شب ها روی آنتن می رود. iZombie و همچنین Jane The Virgin هر دو برای پنجمین فصل خودشان روی آنتن این شبکه خواهد رفت، این دو را در بهار ۲۰۱۹ می توانیم تماشا کنیم.

اعلامیه رسمی The CW تایید می کند که چرا این سریال ها باید به پایان برسند، این باعث می شود که اطلاعات بیشتری در مورد دلیل لغو شدن این سه نمایش داشته باشیم. ﺭﯾﭽﻞ ﺑﻠﻮﻡ خالق و بازیگر سریال Crazy Ex-Girlfriend در تازه ترین اظهارات خودش گفته است که به سریال بعد از چهار سال پایان می دهد. ﺟﯿﻨﺎ ﺭﺍﺩﺭﯾﮕﺰ بازیگر سریال Jane The Virgin پیش از این گفته بود که حس می کند پنجمین فصل سریال آخرین آن خواهد بود. در حالی که هیچ حدسی در مورد سریال iZombie — هفته گذشته برای فصل پنجم خودش تمدید شد — زده نمی شود، می توانیم به کاهش امتیازهای آن طی چند سال اخیر اشاره کنیم.

همچنین بخوانید: ﻟﻔﺮﺩ ﭘﻨﯽﻭﺭﺙ صاحب یک سریال ﭘﯿﺶدرآمدی در شبکه Epix می شود!

حال طرفداران این سه سریال باید منتظر فصل های بعدی آنها باشند، تا ببینند که سازندگان چه برنامه هایی برای پایان دارند. یکی از خوبی های شبکه The CW این است که به سریال های خودش یک پایان برنامه ریزی شده می دهد و آنها را در نیمه راه رها نمی کند — مانند کاری که شبکه فاکس با Lucifer انجام داد — و بر همین حساب، باید انتظار پایان های جالبی را داشته باشیم. پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…

منبع: The CW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.