سریال iZombie برای فصل پنجم تمدید شد

تازه ترین گزارش های منتشر شده تایید می کنند که سریال iZombie توسط شبکه تلویزیونی The CW بطور رسمی برای فصل پنجم تمدید شده است. بعد از اینکه این شبکه تعدادی از سریال های خودش، از جمله نمایش های ابرقهرمانی و سپس مجموعه تلویزیونی پرطرفدار و تماشایی The 100 را برای یک فصل دیگر تمدید کرد، طرفداران این سریال کمدی-درام کمی درباره آینده آن نگران شدند. اما نگرانی ها بی مورد بود و همانطور که انتظار می رفت، The CW به زامبی های خودش یک فرصت دیگر داده است تا سال آینده را هم کنار طرفداران بگذرانند.

این سریال توسط راب توماس خلق شده و تنها نمایش شبکه است که ماجراهای آن بر محور زامبی ها می چرخد. در این سریال با یک زامبی به نام لیو (با نقش آفرینی Rose McIver) همراه می شویم که در پزشکی قانونی کار می کند، و با خوردن مغز مقتولان پرونده های پلیس، و کاوش درون خاطرات قبل از مرگ آنها به حل پرونده های جنایی کمک می کند. از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺁﻧﺪﺭﺱ، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺑﺎﮐﻠﯽ، ﻣﺎﻟﮑﻮﻡ ﮔﻮﺩﻭﯾﻦ، ﺭﺍﺣﻮﻝ ﮐﻮﻟﯽ و همچنین ﺍﻟﯿﺴﻮﻥ ﻣﯿﭽﺎﻟﮑﺎ اشاره کنیم.

سریال iZombie در شرایطی برای فصل جدید تمدید شده که به تازگی شاهد لغو سریال درام Life Sentence و سریال درام-نظامی Valor بوده ایم. شبکه The CW تاکنون ۱۱ سریال خودش را برای فصل ۲۰۱۸-۱۹ تمدید کرده است؛ Supernatural برای فصل چهاردهم، Dynasty برای فصل دوم، Crazy Ex-Girlfriend برای فصل چهارم، Jane The Virgin برای فصل پنجم، Black Lightning برای فصل دوم، The Flash برای فصل پنجم، DC’s Legends of Tomorrow و Supergirl برای فصل چهارم، Arrow برای فصل هفتم، Riverdale برای فصل سوم و در نهایت The 100 برای فصل ششم.

همچنین بخوانید: کارگردان Black Panther مشتاق ساخت یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای شخصیت های مونث فیلم است

شبکه The CW همچنین پنج سریال جدید را سفارش داده است: ریبوت های Charmed و Roswell — که عنوان آن Roswell, New Mexico اعلام شده — سریال درام-فوتبالی All American و همچنین In the Dark، در کنار یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای سریال The Originals که Legacies نام دارد.

منبع: Variety

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline