سریال Jack Reacher به سرویس استریم آمازون می آید؛ (رسما تایید شد)

آمازون بطور رسمی سریال Jack Reacher (جک ریچر) را سفارش داد؛ سریالی که چند ماهی است منتظریم تا خبری رسمی در موردش منتشر شود. جک ریچر در اصل عنوان تعدادی رمان جنایی است که توسط لی چایلد نوشته شده اند. قهرمان اصلی این کتاب ها یک پلیس نظامی سابق به نام جک است که در سراسر ایالات متحده می گردد و پرونده های تحقیقانی خطرناک‌ را به سرانجام می رساند.‌ تاکنون بیست و چهار کتاب از این سری منتشر شده، در سال ۲۰۱۲ فیلم Jack Reacher با بازی تام کروز روی پرده رفت که بر پایه همین کتاب ها ساخته شده بود، در سال ۲۰۱۶ نیز ادامه این فیلم موفق تحت عنوان Jack Reacher: Never Go Back اکران شد.

قسمت اول Jack Reacher نقدهای چندان خوبی دریافت نکرد و فروشش در ایالات متحده چندان قابل توجه نبود، اما در خارج از آمریکا خوب فروخت و در نتیجه ادامه آن از سوی استودیو چراغ سبز گرفت. اما Jack Reacher: Never Go Back با وجود اینکه معروف ترین ستاره ژانر اکشن بازیگر نقش اصلی آن بود، نقدهای بدی را از سوی منتقدین دریافت کرد، و از نظر از هنری اصلا موفق نبود. بعد از اینکه دومین فیلم روی پرده رفت، آقای چایلد حقوق مجموعه خودش را پس گرفت و سپس سراغ شبکه ها و سرویس های استریم مختلف رفت تا یک سریال با بازیگری که بیشتر شبیه به جک ریچر باشد بسازد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم سریال Carnival Row آغاز شد؛

چایلد ادعا کرده که دوست دارد بازیگری قوی هیکل‌تر و قد بلندتر از تام کروز در نقش جک ریچر ظاهر شود، به همین دلیل اجازه نداد فرانچایز سینمایی Jack Reacher به زندگی ادامه دهد. در نهایت هم فاش شد که سرویس استریم آمازون توانسته حقوق این مجموعه را بدست بگیرد و قصد دارد یک سریال بر پایه آن بسازد. حال این سریال از سوی استودیو چراغ سبز گرفته و فصل نخست آن قرار است تولید شود. فصل نخست سریال جک ریچر بر پایه اولین رمان که The Killing Floor نام دارد ساخته می شود. تایید شده که نیک سانتورا شورانر (نویسنده و تهیه‌کننده اصلی) این سریال است که او را بیشتر بخاطر Scorpion و Prison Break می شناسیم.

سریال Jack Reacher

این نویسنده در مورد شخصیت و خود رمان های جک ریچر گفته که «لی چایلد یک شخصیت و یک دنیای شگفت‌انگیز خلق کرده است. این هدف اصلی تمام نویسنده‌ها، تهیه کننده‌ها، بازیگران و دیگر عوامل دخیل در این سریال است تا ماهیت اصلی کتاب های آقای چایلد را به تصویر بکشد — و ظاهرا لی قرار است اینجا باشد تا در مسیر تولید به ما کمک و راهنمایی‌مان کند. او ضربان ریچر است…» با این حساب می توانیم انتظار داشته باشیم که Jack Reacher یک سریال جالب و تماشایی از آب درآید و تبدیل شود به یکی از موفق ترین تولیدات این سرویس استریم — با توجه به همکاری یک تیم کاربلد با نویسنده اصلی.

همچنین بخوانید | لیست کامل بازیگران سریال Lord of the Rings فاش شد & تاریخ شروع تولید

نام ستاره های Jack Reacher بزودی توسط آمازون فاش می گردد، اما قبل از آن تاریخ شروع تولید و شاید تاریخ انتشار این سریال اکشن و مهیج اعلام شود. این سریال نیز به لیست دیگر عناوین در دست توسعه آمازون اضافه شده است، و احتمالا تبدیل خواهد شد به یکی از موفق ترین سریال های این غول استریم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline