تیزر تریلر فصل دوم سریال Jack Ryan از راه رسید؛

سرویس استریم Amazon Prime یک تیزر تریلر اکشن و تماشایی از فصل دوم سریال پرطرفدار Tom Clancy’s Jack Ryan منتشر کرده که نشان می دهد جک رایان پا به یک ماجراجویی جدید گذاشته است، این بار در آمریکای جنوبی. فصل اول این سریال در اواخر تابستان سال ۲۰۱۸ توسط سرویس استریم آمازون منتشر شد، که با استقبال خیلی خوب کاربران این سرویس قرار گرفت و باعث شد تا خیلی زود آن را برای فصل دوم و حتی سوم تمدید کنند.

سریال Tom Clancy’s Jack Ryan به اندازه ای طرفدار پیدا کرد که آمازون قبل از انتشار هشت اپیزود فصل اول، آن را برای فصل دوم تمدید کرد و در حالی که اپیزودهای فصل دوم هنوز منتشر نشده اند، آن را برای فصل سوم هم تمدید کرده است. این تصمیم آمازون نشان می دهد که از موفقیت سریال Jack Ryan کاملا مطمئن است و شکی ندارد که فصل دوم آن هم مثل اولی مورد استقبال قرار می گیرد. البته با وجود بازیگری مثل جان کرازینسکی بعنوان ستاره اصلی، اصلا عجیب نیست که تا این اندازه مطمئن باشند؛ مخصوصا با توجه به موفقیت اخیر او در ژانر ترس با کارگردانی فیلم ترسناک A Quiet Place که ادامه آن را هم جلوی دوربین برده است.

همچنین بخوانید | آمازون مشغول توسعه سریال Jack Reacher (جک ریچر) است؛

فصل دوم سریال Jack Ryan قرار است جک را وارد یک ماجراجویی جدید کند، اینطور به نظر می رسد که تمرکز سریال از روی خاورمیانه برداشته شده و این بار آمریکای جنوبی را مورد هدف قرار داده اند. البته بواسطه این تریلر نمی توانیم اطلاعات چندان دقیقی از ماموریت جدید جک رایان کسب کنیم، ولی با این وجود تریلر یک سری ویژگی های فصل بعدی را برای ما فاش می کند، اما بر روی داستان تمرکز ندارد. یک نگاه به پوستر و تیزر فصل دوم Tom Clancy’s Jack Ryan بیاندازید:


فصل دوم جک رایان

ما شاهد بازگشت جان کرازینسکی، وندل پیرس و ابی کورنیش خواهیم بود، در کنـار John Hoogenakker که تبدیل به یکی از بازیگران اصلی سریال شده است. از تازه واردها هم می توانیم به مایکل کلی (House of Cards) در نقش یک مامور CIA که با رایان کار می کند، خانم نومی راپاس (The Girl With The Dragon Tattoo) که در نقش یک مامور اطلاعات آلمانی ظاهر می شود و در آمریکای جنوبی با جک برخورد خواهد کرد، جووان آدپو (The Leftovers) در نقش مارکوس، کریستینا اومانیا (Narcos)، آقای Francisco Denis، جوردی مویا (پسران بد ۲) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | سریال حماسی The Lord of the Rings اولین بازیگر خودش را پیدا کرد؛

فصل دوم سریال Tom Clancy’s Jack Ryan در یکی از روزهای سال جاری میلادی به دست طرفداران می رسد؛ قبل از به پایان رسیدن فصل پاییز.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.