تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan اعلام شد؛ تریلر جدید از راه رسید

واقعـا یکی از بهترین سریال های ۲۰۱۸ بود، علاوه بر اینکه بر پایه یک فرانچایز معروف ساخته شد، بازیگران خوبی داشت و از یک خط داستانی جالب بهره می برد، و به لطف ویژگی های مثبت خودش با استقبال خوب کاربران سرویس استریم آمازون روبرو شد. البته آمازون قبل از اینکه فصل اول منتشر شود اطمینان داشت که قرار است مورد استقبال قرار بگیرد، به همین دلیل پیشاپیش آن را برای فصل دوم تمدید کرد. امتیاز ۸٫۲ در IMDB هم نشان می دهد که Jack Ryan از نظر مردم یک سریال خوب است، بنابراین فصل دوم آن منتظران زیادی دارد.

آمازون امسال را با قدرت شروع کرد و به واسطه انتشار سریال ابرقهرمانی The Boys توجه افراد زیادی را به سمت خودش جلب نمود. همین چند روز قبل هم سریال فانتزی Carnival row را به دست کاربران خودش رساند که نقدهای چندان خوبی را دریافت نکرد اما سریالی جالب و تماشایی می باشد. بزودی نیز نوبت به فصل دوم Jack Ryan می رسد، که طبق تایید تریلر، طی آن جک در پی ردیابی یک محموله از سلاح های غیرقانونی در آمریکای جنوبی است. تحقیقات جک ظاهرا فقط بر روی آمریکای جنوبی تاثیر نمی گذارد، بلکه می تواند تمام جهان را تحت تاثیر خودش قرار دهد.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر قصل دوم سریال Jack Ryan از راه رسید؛

بواسطه این تریلر جالب و مهیج می توانیم نیم نگاهی به حوادث فصل دوم بیاندازیم، اما مهم ترین بخش تریلر جایی است که تایید می کند فصل بعدی قرار است در تاریخ یکم نوامبر (مصادف با جمعه ۱۰ آبان ۹۸) منتشر شود. در کنار تریلر رسمی [که تماشای آن به شدت پیشنهاد می شود]، یک پوستر هم از فصل دوم Jack Ryan منتشر شده که در آن می توانیم جک را مشاهده کنیم.


فصل دوم jack Ryan

در حالی که اپیزودهای فصل دوم هنوز منتشر نشده اند، آمازون آن را برای فصل سوم هم تمدید کرده است. این تصمیم آمازون نشان می دهد که باز هم از موفقیت سریال Jack Ryan کاملا مطمئن هستند و شکی ندارنـد که فصل دوم آن هم مثل اولی مورد استقبال قرار می گیرد. فصل دوم سریال Jack Ryan قرار است جک را وارد یک ماجراجویی جدید کند، اینطور که تریلر تایید کرده، تمرکز سریال از روی خاورمیانه برداشته شده و این بار آمریکای جنوبی را مورد هدف قرار داده اند. ما شاهد بازگشت جان کرازینسکی، وندل پیرس و ابی کورنیش خواهیم بود، در کنـار John Hoogenakker که تبدیل به یکی از بازیگران اصلی سریال شده است. از تازه واردها هم می توانیم به مایکل کلی (House of Cards) در نقش یک مامور CIA که با رایان کار می کند، خانم نومی راپاس (The Girl With The Dragon Tattoo) که در نقش یک مامور اطلاعات آلمانی ظاهر می شود و در آمریکای جنوبی با جک برخورد خواهد کرد، جووان آدپو (The Leftovers) در نقش مارکوس، کریستینا اومانیا (Narcos)، آقای Francisco Denis، جوردی مویا (پسران بد ۲) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | سریال The Lord of the Rings ستاره اصلی خودش را پیدا کرد؛

در فصل دوم سریال Tom Clancy’s Jack Ryan، بعد از ردیابی یک محموله احتمالی سلاح های غیرقانونی در جنگل ونزوئلا، جک رایان که یک مامور سازمان سیا است، برای تحقیقات به آمریکای جنوبی فرستاده می شود. خیلی زود فاش می شود که تحقیقات جک می تواند پرده از یک توطئه خیلی بزرگ بـردارد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline