آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Jack Ryan داریم؛

فصل سوم سریال Jack Ryan هم قرار است ساخته شود، اما ما چه زمانی موفق به تماشای فصل دوم خواهیم شد؟ Jack Ryan یکی از سریالهای بسیار موفق Amazon Studios طی چند سال اخیر می باشد که در آن شاهد نقش آفرینی جان کرازینسکی بوده ایم؛ او در این سریال تماشایی و مهیج یک عضو سابق ارتش که به لطف مهارتش در تجزیه و تحلیل مالی پا به دنیای مبارزه با تروریسم می گذارد را به تصویـر کشیده است. در فصل نخست جک تمام تلاش خودش را کـرد تا جلوی یک حادثه تروریستی بزرگ را بگیرد، که البته موفق هم شد.

فصل نخست علاوه بر روایت یک داستان جذاب، کاوشی هم در خاستگاه جک رایان داشت. او طی وقایع فصل با یک دکتر به نام کتی مولر (Abbie Cornish) ملاقات کرد که یک روز همسر او خواهد بود، در این میان با یک مامور کهنه سرباز CIA به نام جیمز گریر (Wendell Pierce) آشنا شد که حکم یک مربی را برای وی دارد. پایان فصل نخست به نوعی بود که در را برای از راه رسیدن ماجراجویی های بیشتر باز گذاشت، پس فصل دوم و سوم سریال Jack Ryan می تواند پر از وقایع جالب و مهیج باشد!!

ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از فصل دوم Jack Ryan نداریم، با وجود اینکه همین چند هفته قبل Amazon Studios آن را برای فصل سوم تمدید کرد و موجب خوشحالی طرفداران شد. اما تمدید برای فصل سوم در حالی که دومین فصل هنوز روی آنتن رفته می تواند یک معنی جالب داشته باشد، آن هم این است که استودیو از موفقیت فصل ۲ بطور کامل مطمئن است. ولی یک سوال مهم و خیلی خیلی قابل توجه: ما باید چه انتظاری از فصل دوم این سریال داشته باشیم؟؟

همچنین بخوانید | چه انتظاری از فصل دوم سریال مارولی Cloak & Dagger داریم؟؟

آخرین بروزرسانی: ۳۰ اردیبهشت ۹۸

جک رایان برای فصل دوم تمدید شده

Jack Ryan

در ماه آوریل ۲۰۱۸ بود که Amazon تایید کرد فصل دوم سریال Jack Ryan ساخته خواهد شد، چهار ماه قبل از اینکه فصل نخست آن منتشر شود. هیجان طرفداران نسبت به این سریال آنقدر زیاد بود که آمازون قبل از عرضه فصل ۱ تصمیم گرفت دومی را هم بسازد، قبل از عرضه فصل ۲ هم سومی را جلوی دوربین ببرد. از طرفی فیلم تحسین شده A Quiet Place (مکان آرام) به کارگردانی جان کرازینسکی و نقش آفرینی خودش در این موفقیت بدون تاثیر نبوده است.

نویسندگان اصلی فصل نخست Jack Ryan و خالقین آن، ﮐﺎﺭﻟﺘﻮﻥ ﮐﯿﻮﺱ که سریال Lost را از وی دیده ایم و ﮔﺮﺍﻫﺎﻡ ﺭﻭﻟﻨﺪ در فصل دوم هم بعنوان شورانر حضور دارند؛ آقای جان کرازینسکی نیز باری دیگر در نقش جک رایان ظاهر می شود که البته اتفاقی غیرمنتظره نیست. زمانی که خبر تمدید سریال Tom Clancy’s Jack Ryan برای فصل دوم اعلام شد، خانم Jennifer Salke رئیس کمپانی Amazon Studios ادعا نمود که فصل جدید قهرمان داستان را وارد یک دنیای جدید، هیجان انگیز و خطرناک خواهد کرد.

همچنین بخوانید | تریلر جدید سریال The Boys آمازون: منتظر یک نمایش خونین و خشن باشید!

تاریخ انتشار فصل دوم سریال

فصل دوم سریال Jack Ryan بزودی منتشر می شود، وقایع این فصل در اروپا، آمریکای جنوبی و ایالات متحده اتفاق می افتد. این فصل تابستان سال گذشته جلوی دوربین رفت، یعنی فاصله زمانی شروع تولید فصل دوم با تاریخ انتشار فصل نخست (۹ شهریور ۹۸) چندان زیاد نبوده است. فصل نخست Jack Ryan نیز بهار سال ۲۰۱۷ تصویربرداری شد، و در نهایت تابستان ۲۰۱۸ به دست طرفداران رسید؛ پس فصل دوم به احتمال قوی پاییز سال جاری منتشر خواهد شد.

کمی اطلاعات از داستان فصل دوم

سریال جک رایان

فصل نخست Jack Ryan جایی به پایان رسید که جیم گریر به مسکو منتقل شد تا بعنوان یک رئیس پایگاه به کشورش خدمت کند. او از جک رایان خواست تا سازمان سیا را ترک کند و به او بپیوندد. این اتفاق حداقل برای طرفداران قدیمی و همیشگی تام کلنسی هیجان انگیز بوده است؛ اینکه ببیند سریال Jack Ryan به رمان ها نزدیک می شود، جایی که این تحلیلگر از مهارت های خودش طی جنگ سرد بر ضد روس ها استفاده می کند!

البته با وجود اینکه پایان فصل نخست شرایط را برای این وقایع آماده کرد، طبق اطلاعاتی که ما از فصل دوم داریم، جک رایان قرار است در آمریکای جنوبی یک ماجراجویی خطرناک را پشت سر بگذارد و در مقابل افرادی خطرناک قرار بگیرد. پس شاید در ابتدای فصل دوم رایان و گریر مشغول کار در روسیه باشند اما ظاهرا آمریکای جنوبی منبع اصلی مشکلاتی است که با آن دست پنجه نرم خواهند کرد. البته این اتفاق هم خبری خوب برای طرفداران منتشر می شود، چون داستان فصل ۲ به وقایع رمان و فیلم Clear And Present Danger (تهدید فوری و آشکار) نزدیک است، که در آن جک به آمریکای جنوبی کشیده می شود.

متفرقه | فیلم Edge of Tomorrow 2 صاحب یک نویسنده جدید شد؛ توسعه همچنان ادامه دارد؛

بازیگران فصل دوم

Jack Ryan فصل دوم

ما شاهد بازگشت جان کرازینسکی، وندل پیرس و ابی کورنیش خواهیم بود، در کنـار John Hoogenakker که تبدیل به یکی از بازیگران اصلی سریال شده است. از تازه واردها هم می توانیم به مایکل کلی (House of Cards) در نقش یک مامور CIA که با رایان کار می کند، خانم نومی راپاس (The Girl With The Dragon Tattoo) که در نقش یک مامور اطلاعات آلمانی ظاهر می شود و در آمریکای جنوبی با جک برخورد خواهد کرد، جووان آدپو (The Leftovers) در نقش مارکوس، کریستینا اومانیا (Narcos)، آقای Francisco Denis، جوردی مویا (پسران بد ۲) اشاره کنیم.

در انتها بد نیست اضافه کنیم شخصیت جک رایان توسط زنده یاد تام کلنسی خلق شده، یک نویسنده بزرگ آمریکایی که بیشتر به‌ خاطر نگارش جزئیات تکنیکی طرح‌های داستانی جاسوسی و فنون نظامی مربوط به دوران جنگ سرد ودپیامدهای پس از آن، شناخته شده‌ است. باید بدانید که آثار جنایی کلنسی وی را تبدیل کرد به یکی از ثروتمندترین نویسندگان جهان. رایان تنها یکی از چندین شخصیت مشهور خلق شده توسط او می باشد که تاکنون در فیلم های سینمایی مختلفی حضور داشته است، بنابراین آقای کرازینسکی اولین بازیگری نیست که در این نقش ظاهر گشته!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.