عنوان رسمی فیلم Bond 25 فاش شد؛ No Time To Die

فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار James Bond 25 صاحب عنوان رسمی No Time To Die شد، در این میان لیست کامل بازیگران فاش گشت و خلاصه داستان رسمی هم در اختیار طرفداران قرار گرفت. در این فیلم ما شاهد بازگشت دنیل کریگ برای به تصویر کشیدن جیمز باند خواهیم بود. بیست و پنجمین فیلم از سری باند، که یکی از طولانی ترین فرانچایزهای تاریخ است، به تازگی جلوی دوربین رفته و قرار است در ماه آوریل ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد.

کریگ در فیلم Casino Royale محصول ۲۰۰۶ بود که برای بازی در نقش باند قرارداد بست، و در تعدادی از بهترین عناوین فرانچایز جیمز باند نقش آفرینی کرد، از جمله Skyfall محصول ۲۰۱۲. این عقیده وجود داشت که کریگ بعد از بازی در فیلم Spectre 2015 خودش را از این مجموعه فیلم کنار می کشد و دیگر در نقش ۰۰۷ بازی نخواهد کرد، اما برای Bond 25 بازگشت تا تبدیل به پنجمین و آخرین فیلمی شود که در آن شخصیت باند را به تصویر می کشد. فاز تولید این فیلم مدتی است که آغاز شده و مدت زمان خیلی زیادی هم تا شروع اکران باقی نمانده است، اما تا امروز ما هیچ اطلاعی از عنوان رسمی آن نداشتیم.

همچنین بخوانید | نویسنده Bond 25 نوید معرفی شخصیت های جدید (و مهم) را می دهد؛

حال، صفحه رسمی James Bond در توییتر بطور رسمی تایید کرد که Bond 25 با عنوان No Time To Die (زمان مردن نیست) روی پرده خواهد رفت. هنوز نمی توانیم بطور دقیق حدس بزنیم که این عنوان جالب دقیقا چه مفهوم برای فیلم و همچنین نسخه کریگ جیمز باند دارد، ولی با خواندن خلاصه داستان رسمی تا حدودی متوجه می شویم چرا چنین عنوانی را انتخاب کرده اند، چون اکنون واقعا زمان خوبی برای مردن نیست.

No Time To Die

بعد از اینکه دنی بویل پروژه No Time To Die را ترک کرد، کری فوکوناگا بعنوان گارگردان انتخاب شد، او این فیلم را بر پایه یک فیلم‌نامه‌ اثر نویسندگان Skyfall و Spectre نیل پورویس و رابرت وید، همچنین اسکات زد برنس (The Bourne Ultimatum) جلوی دوربین می برد. باید اشاره کنیم که خانم فیبی والر-بریج (Fleabag) هم در نگارش این فیلم‌نامه‌ دخالت داشته است. از ستاره های No Time To Die علاوه بر کریگ می توانیم به رامی ملک (سریال آقای ربات)، لئا سیدو (مأموریت: غیرممکن – پروتکل شبح و اسپکتر)، لاشانا لینچ (کاپیتان مارول)، بن ویشاو (اسکای‌فال و اسپکتر)، نائومی هریس (رمپیج)، بیلی مگنوسن (علاءالدین)، روری کینیر (داستان عامه‌پسند)، رالف فاینز، جفری رایت (سریال Westworld)، دیوید دنسیک و Dali Benssalah اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | گزارش: در فیلم بعدی James Bond اولین ۰۰۷ سیاه پوست و مونث معرفی می شود!

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده که “در No Time To Die، باند دیگر یک جاسوس فعال نیست و از یک زندگی آرام در جامائیکا لذت می برد. البته این صلح و صفا دوام زیادی ندارد، چون دوست قدیمی او فلیکس لایتر که یک مامور سازمان سیا است از جیمز درخواست کمک می کند. ماموریت نجات یک دانشمند دزدیده شده است، ولی معلوم می شود که این ماموریت خیلی خطرناک تر از انتظار است، پس باند را وارد یک ماجراجویی مهیج برای پیدا کردن شروری مرموز که دارای تکنولوژی های جدید و خطرناک است می کند.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران این فیلم قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline