فاز تولید Bond 25 این هفته آغاز می شود؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید فیلم James Bond 25 قرار است همین هفته آغاز شود؛ حدود سه سال و نیم از آخرین بازی که دنیل کریگ را در لباس مامور ۰۰۷ دیدیم می گذرد، اگر اشتباه نکرده باشم در فیلم Spectre محصول سال ۲۰۱۵ بود. این فیلم در باکس آفیس بین المللی ۸۸۰ میلیون دلار فروخت، اما اینکه نتوانست مثل قسمت قبلی خودش Skyfall وارد باشگاه میلیارد دلاری ها شود کمی قضیه را ناجور کرد، از نظر هنری هم حرفهای زیادی برای گفتن نداشت. کریگ زمانی که در تورهای خبری این فیلم حاضر می شد کاملا خسته و وامانده بود، که البته دلیلی آشکار داشت: فیلم Spectre خیلی با عجله جلوی دوربین رفت چون فاز تولید دقیقا ۱۱ ماه قبل از شروع اکران استارت خورده بود!!

متاسفانه فیلم James Bond 25 هم وضعیت بهتری ندارد؛ فاز پیش-تولید این فیلم پر از مشکل بوده است، تاکنون چندین بار تاخیر خورده و چند تایی هم تا حالا کارگردان از دست داده. در این میان، ماه قبل شنیدیم که به اسکات زد برنس (Contagion) سپرده شده تا فیلم‌نامه‌ Bond 25 را بازنویسی کند. ولی با وجود تمام مشکلات، به نظر می رسد که فاز تولید فیلم James Bond 25 قرار است بزودی آغاز شود تا آن برای اکران در ماه آوریل ۲۰۲۰ آماده کنند (دقیقا یک سال دیگر).

همچنین بخوانید | جیمز باند هرگز یک زن نخواهد بود؛ باربارا براکلی تهیه‌کننده فیلم های Bond قاطعانه تایید کرد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی MI6 HQ که منبعی غیررسمی برای اطلاعات مربوط به وضعیت پروژه های James Bond است، فاز تولید فیلم James Bond 25 همین هفته در نروژ آغاز می شود. در گزارشی جداگانه، خبرگزاری رسمی Daily Mail تایید نموده که کری فوکوناگا کارگردان این فیلم طی تعطیلات آخرهفته اخیر پا به نروژ گذاشته تا فیلم جدیدش را جلوی دوربین ببرد.

Bond 25

ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از فیلم James Bond 25 نداریم، که البته وقتی صحبت از فرانچایز جیمز باند باشد چنین چیزی اصلا عجیب نیست. کمپانی Eon Productions معمولا لیست عوامل، عنوان رسمی و خبر شروع فاز تولید فیلم های Bond یک مرتبه فاش می کند، دقیقا بعد از اینکه ﻓﯿﻠﻢبرداری بطور غیررسمی آغاز شود. ولی تا این لحظه، کریگ تنها بازیگری است که اطمینان داریم در فیلم Bond 25 شاهد حضورش خواهیم بود. طبق شنیده ها، رامی ملک (برنده جایزه اسکار بخاطر فیلم Bohemian Rhapsody) و بیلی مگنوسن (Game Night) جزو بازیگران این فیلم هستند، اما هنوز هیچکس حضور آنها را تایید یا حتی تکذیب نکرده است. در این میان گزارش های مختلف خبر از حضور لوپیتا نیونگو (Black Panther و Us) در Bond 25 داده بودند که ظاهرا به حقیقت نپیوسته است. نام خانم لئا سیدو که در اسپکتر هم حضور داشت نیز در لیست بازیگران این فیلم دیده می شود، ولی نمی توانیم تاییدش کنیم.

همچنین بخوانید | شایعه: هنری کویل بعد از Bond 25 جایگزین دنیل کریگ می شود!

باید اشاره کنیم Bond 25 آخرین فیلمی است که آقای کریگ در آن شخصیت ۰۰۷ را به تصویر میکشد، و البته پنجمین باری می باشد که لباس این جاسوس را بر تن می کند — نخستین بار در فیلم Casino Royale محصول ۲۰۰۶ بود. ما امیدواریم که آخرین فیلم جیمز باندی کریگ تبدیل به یک عنوان موفق و خاطره انگیز شود، ضعف های Spectre باعث شده تا نگران این قضیه باشیم. در انتها باید اشاره کنیم که فیلم Bond 25 از تاریخ هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) پا به گیشه خواهد گذاشت، یعنی حدود یکسال دیگر.


منبع: MI6 HQ

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline