فیلم James Bond 26: فیبی والر-بریج ممکن است برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ استخدام شود

خانم فیبی والر-بریج که در نگارش فیلم No Time to Die دخالت داشته، ممکن است برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ James Bond 26 (بیست و ششمین فیلم از سری جیمز باند) استخدام شود. این خانم نویسنده و بازیگر همین چند روز قبـل بخاطر بازی در سریال کمدی Fleabag (و همچنین نگارش آن) برنده جایزه اِمی شد، و اگر نگاهی به کارنامه هنری او بیاندازیم متوجه می شویم که طی چند سال اخیـر عملکرد خیلی درخشانی داشته، سریال Killing Eve نیز جزو کارهای جالب اوست.

در ماه آوریل وقتی که فیلم Bond 25 جلوی دوربین رفت بطور رسمی تایید شد که فیبی والر-بریج بعنوان یک نویسنده جذب این پروژه شده است. قبل از اعلام این خبر، ما شنیده بودیم که دنیل کریگ بازگر نقش جیمز باند به استودیو پیشنهاد داده تا او را استخدام کنند، برای ویرایش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ و ارتقا دادن دیالوگ ها مخصوصا بخش های مربوط به شخصیت های زن. اما در نهایت وقتی که او را استخدام کردند، والر-بریج کار بیشتری انجام داد؛ از جمله ایجاد تغییرات جامع در دیالوگ ها و همچنین اضافه کردن چند صحنه اکشن به فیلم.

همچنین بخوانید | عنوان رسمی فیلم Bond 25 فاش شد؛ No Time To Die

حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط The Daily Mail، فیبی والر-بریج ممکن است بعنوان نویسنده اصلی فیلم Bond 26 استخدام شود. یک منبع نزدیک به پروژه ادعا کرده که عملکرد او در نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ No Time to Die خیلی درخشان تر از انتظار بوده است، به حدی که او را ناجی این فیلم صدا می زنند. در نتیجه، ناظرهای فرانچایز جیمز باند، از جمله باربارا براکلی (تهیه‌کننده) و مایکل ویلسون (تهیه‌کننده) امیدوارند که بتوانند وی را برای فیلم بعدی بازگردانند.

No Time To Die

فیلم No Time to Die قبل از اینکه پا به فاز تولید بگذارد ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشت، اوج مشکلات زمانی بود که دنی بویل از کارگردانی فیلم کناره گیری کرد و کری فوکوناگا جای او را گرفت، نتیجه این تغییرها چند بار تاخیر خوردن فاز تولید و تصمیم به ایجاد تغییرات در ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ بوده است. اوضاع زمانی درست شد که کارگردان جدید به پروژه پیوست و به خانم والر-بریج هم وظیفه بهتر کردن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ سپرده شد، اوضاع در نهایت به حالت عادی بازگشت (بیشتـر به لطف والر-بریج). از آنجا که No Time to Die آخرین فیلمی است که کریگ در آن شخصیت جیمز باند را به تصویر می کشد (بعد از حضور درخشان و فراموش نشدنی در Casino Royale و Quantum of Solace، همچنین Skyfall و Spectre)، طرفداران انتظار دارند که یک اثر متفاوت و بزرگ باشد، که خوشبختانه به دست کاربلدهای سینما سپرده شده است.

همچنین بخوانید | نویسنده Bond 25 نوید معرفی شخصیت های جدید (و مهم) را می دهد؛

از ستاره های No Time To Die علاوه بر کریگ می توانیم به رامی ملک (سریال آقای ربات)، لئا سیدو (مأموریت: غیرممکن – پروتکل شبح و اسپکتر)، لاشانا لینچ (کاپیتان مارول)، بن ویشاو (اسکای‌فال و اسپکتر)، نائومی هریس (رمپیج)، بیلی مگنوسن (علاءالدین)، روری کینیر (داستان عامه‌پسند)، رالف فاینز، جفری رایت (سریال Westworld)، دیوید دنسیک و Dali Benssalah اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline