جیمز گان ممکن است ریبوت Justice League را برای وارنر بروس بسازد؛

اکنون که جیمز گان بعنوان نویسنده و کارگردان قسمت دوم فیلم سینمایی Suicide Squad (جوخه انتحار) انتخاب شده و مشغول کار بر روی این فیلم است، اینطور به نظر می رسد که کمپانی وارنر بروس در تلاش است تا او را برای نظارت بر روی یکی دیگر از پروژه های کمیک بوکی خودش استخدام کند. شاید باور نکنید، ولی طبق ادعای منابع ما، وارنر بروس جیمز گان را برای کارگردانی ریبوت Justice League (لیگ عدالت) را در نظر گرفته است.

تا این لحظه، طبق شنیده ها، وارنر بروس در نظر دارد تا سوپرمن، بتمن، دختر خفاشی، واندر وومن، قناری سیاه، آکوامن، فلش و فانوس سبز را بعنوان اعضای لیگ عدالت دور هم جمع کند. اگر به یاد داشته باشید، تعدادی از این قهرمان های یاد شده در فیلم Justice League 2017 حضور داشتند اما یک سری تازه وارد هم در این میان داریم. شاید شنیدن نام دختر خفاشی در این بین کمی عجیب باشد، اما به نظر می رسد که استودیو در نظر دارد تا به تیم کمی تنوع ببخشد. فانون سبز برعکس دختر خفاشی جزو اعضای قدیمی این تیم ابرقهرمانی است.

همچنین بخوانید | وارنر بروس مشغول توسعه فیلم جدید سوپرمن بدون هنری کویل است!

اما با توجه به اینکه دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ اخیرا دچار یک سری تحولات شده، باید ببینیم که وارنر بروس قصد دارد چطور این ریبوت را انجام دهد، مخصوصا با توجه به اینکه تلاش قبلی شکستی بزرگ برای استودیو بود. فیلم های انفرادی آکوامن (با بازی جیسون موموآ) و واندر وومن (گل گدوت) هر دو به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردند و تنها شخصیت های Justice League هستند که شرایط خوبی دارند. اما در فیلم The Batman قرار است شاهد حضور نسخه جوان بتمن باشیم، پس چطور می خواهند بتمن جوان را به زمان حال بکشانند؟

Justice league

در مورد شخصیت شرور فیلم ریبوت Justice League هنوز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما طبق شنیده ها این شرور کسی نیست بجز دارک‌ساید؛ این شخصیت شرور توسط جک کربی خلق شده‌، او برای اولین بار حضوری تک‌جلوه در شمارهٔ ۱۳۴ از مجموعه کمیک پال جیمی اولسنِ سوپرمن (نوامبر ۱۹۷۰) داشت، و سپس به‌طور کامل در شمارهٔ ۱ فوراور پیپل (فوریه ۱۹۷۱) حضور پیدا کرد. دارک‌ساید یکی از قدرتمندترین مخلوقات زنده در دنیای دی‌سی، و فرمانروای مطلق و عالی رتبه سیارهٔ شیطانی آپوکالیپس محسوب می‌شود؛ در کل شرور مناسبی برای فیلم لیگ عدالت به نظر می رسد، در حد تانوس دنیای سینمایی مارول.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان فیلم انفرادی The Batman به کارگردانی مت ریوز؛

اگر ادعای منابع ما درست باشد، جیمز گان نویسنده و به احتمال قوی کارگردان ریبوت Justice League خواهد بود، که اتفاق خیلی بزرگی محسوب می گردد. او بعد از جوخه انتخار درگیر تولید Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) می شود، اما پس از آن می تواند لیگ عدالت جدید را جلوی دوربین ببرد. البته، فعلا منتظر تایید رسمی این فیلم توسط وارنر بروس یا خود گان نباشید، ولی در آینده ای نزدیک این اتفاق بطور قطع رخ خواهد داد؛ یا تایید خواهد شد و یا تکذیب.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline