تایید شد؛ جیمز گان برای کارگردانی Guardians of the Galaxy 3 بازمیگردد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی دیزنی جیمز گان را دوباره استخدام می کند تا فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy 3 (نگهبانان کهکشان) را کارگردانی کند؛ نگهبانان کهکشان قبل از اینکه پا به سینما بگذارند هم معروف بودند اما زمانی که گان یک فیلم برایشان ساخت به شهرتی فراوان در سراسر جهان دست یافتند. ما تاکنون موفق به تماشای دو فیلم از این گروه شده ایم، فیلم هایی که به لطف صحنات مهیج، دیالوگهای خنده دار و خطوط داستانی جالب مورد توجه طرفداران دنیای سینمایی مارول قرار گرفته انـد.

با توجه به موفقیت های دو فیلم نخست، کاملا قابل انتظار بود که جیمز گان بازمیگردد تا قسمت سوم را هم کارگردانی کند اما زمانی که تعدادی از توییت های قدیمی وی که محتوای نامناسبی داشتند فاش شدند، دیزنی تصمیم گرفت وی را اخراج کنـد. زمانی که خبر اخراج گان از پروژه Guardians of the Galaxy 3 اعلام شد همه طرفداران مارول شوکه شدند و بسیاری هم تلاش کردند تا وی را بازگردانند چون نگهبانان کهکشان بدون او بی معنی هستند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که جیمز گان برای Guardians of the Galaxy 3 نوشته گریه خواننده را ﺩﺭ ﻣﯽﺁﻭﺭﺩ!

بعد از افشای این خبر اعلام شد برای تولید این فیلم بطور قطع از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای که توسط گان نوشته شده استفاده خواهد شد، اما قصد داشتند یک شخص جدید را برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی پیدا کنند. اما همه از این حقیقت آگاه هستند که هیچکسی بجز خود گان نمی تواند سومین فیلم را بسازد و به ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Guardians of the Galaxy پـایان دهد. اتفاق جالب زمانی افتد که جیمز گان خیلی زود توسط وارنر بروس استخدام شد تا قسمت دوم فیلم سینمایی Suicide Squad را کارگردانی کند، اما حالا ظاهرا او قرار است در نهایت کسی باشد که Guardians 3 را می سازد.

Guardians of the Galaxy 3

همچنین بخوانید | کاپیتان مارول قرار بود در فیلم Avengers: Age Of Ultron معرفی شود!

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی ددلاین، گان توسط کمپانی دیزنی مجددا استخدام شده تا ماموریت خودش را به پایان برساند. البته شنیدن این خبر چندان عجیب نیست، چون بعد از فاش شدن توییت های جنجال برانگیز و اخراج شدن توسط دیزنی، آقای گان بطور رسمی و کاملا عمومی معذرت خواهی کرد؛ اَلِن اف. هورن رئیس هیئت مدیره استودیوهای والت دیزنی نیز اعلام کرد که تحت تاثیر عذرخواهی او قرار گرفته است. پس، زیاد غافلگیرکننده نیست که تصمیم گرفته اند تا وی را برای کارگردانی Guardians of the Galaxy 3 بازگردانند.

بطور قطع گان تنها عامل موفقیت فیلم های Guardians of the Galaxy نبوده است، چون نمی توانیم نقش آفرینی درخشان بازیگران یا طراحی صحنه و جلوه های ویژه فوق العاده این فیلمها را در نظر نگیریم، اما در نهایت از داستان گرفته تا هدایت پروژه به سمت جلو، همه بر دوش گان بوده است. او به لطف استعدادهای درخشان خودش در فیلمسازی توانست نگهبانان کهکشان را در بهترین شکل به سینما بیاورد و موفقیت کسب کند. پس بازگشت وی برای کارگردانی Guardians of the Galaxy Vol.3 خبری واقعا شگفت انگیز محسوب می شود، چون هر کسی دیگر جایگزین گان شود نمی تواند داستان را به پایان حقیقی و مورد نظر او برساند!

همچنین بخوانید | مارول قصد دارد به تولید فیلم های Deadpool با درجه سنی بزرگسال (R) ادامه دهد!

هنوز هیچ چیز بطور قطع معلوم نیست، اما به احتمـال قوی Guardians of the Galaxy 3 یکی از فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود، البته گان نخست باید Suicide Squad 2 را بسازد و سپس به دیزنی بازگردد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.