مارول “احتمالا” ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Guardians of the Galaxy Vol. 3 جیمز گان را کنار نمی گذارد!

0

اصلا انتظار نداشتیم چنین وضعیتی برای یکی از فیلم های مارول پیش بیاید، اما هالیوود خیلی غیرقابل پیش بینی است؛ مدتی قبل بود که شنیدیم فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 فاصله چندان زیادی تا بلاتکلیفی ندارد، وقتی که کمپانی دیزنی اعلام کرد جیمز گان را بعد از به اشتراک گذاشتن یک سری توییت نامناسب از قسمت سوم Guardians اخراج کرده است. دیری نپایید که بسیاری از کارگردان ها و بازیگران مشهور از گان حمایت کردند، حتی ستاره های نگهبانان کهکشان هم خواستار بازگشت وی شدند، اما تصمیم دیزنی هنوز تغییر نکرده است.

طی چند هفته گذشته، ما گزارش های ضد و نقیض زیادی شنیدیم، بعضی از خبرگزاری ها ادعا کردند که دیزنی قصد دارد گان را دوباره استخدام کند [چیزی که طرفداران خواستار آن هستند]، در حالی که دیگر گزارش ها گفتند که تصمیم دیزنی قطعی است و در آن تغییری ایجاد نخواهد کرد. اما چیزی که در این میان بسیاری خواستار روشن شدن تلکیف آن هستند، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Galaxy Vol. 3 است که توسط جیمز گان نوشته شده. عده ای گفتند دیزنی این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ را کنار گذاشته و عده ای دیگر خلاف این ادعا را داشته اند.

همچنین بخوانید: نیک فیوری و ماریا هیل در Spider-Man: Far From Home حضور دارند!

اوایل روز جاری، یک خبر شنیدیم مبنی بر اینکه مارول ممکن است ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته شده توسط جیمز گان را کنار گذاشته باشد، تا با شخصی جدید همه چیز را از نو شروع کند — تصمیمی که می تواند باعث تاخیر در تولید و همچنین اکران این فیلم به شدت مورد انتظار شود. هرچند معلوم شد که چنین اتفاقی قرار نیست رخ دهد؛ وبسایت هالیودد ریپورتر با انتشار یک گزارش ادعا کرد منابع آنها تایید کرده اند که کمپانی دیزنی در حقیقت قصد دارد از این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 استفاده کند.

نگهبانان کهکشان 3

گان در شکل دادن به دنیای سینمایی مارول فرد موثری بوده است و ما او را بعنوان یکی از بهترین های MCU می شناسیم. او ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اولین فیلم که توسط خانم نیکول پرلمن (کاپیتان مارول) نوشته شده بود را بازنویسی کرد و از آن یک سناریوی طلایی ساخت، از طرفی گان در خلق صحنات این تیم فضایی در فیلم Avengers: Infinity War به برادران روسو کمک کند و شخصیت های خودش را تنها نگذاشت. او کسی است که قوس داستانی Guardians را آغاز کرده و باید کسی باشد که به آن پایان می دهد چون قطعا با هدف خاصی همه چیز را شروع کرده و اگر از شخص متفاوتی بخواهند به این فیلم پایان دهد، می تواند پایان کاملا متفاوتی برای این شخصیت های دوست داشتنی رقم بزند — این چیزی نیست که طرفداران می خواهند، در واقع همه حتی بازیگران هم خواستار بازگشت گان هستند.

همچنین بخوانید: فروش Black Panther در آمریکا از مرز ۷۰۰ میلیون دلار عبور کرد

عوامل فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy 3 بطور رسمی از کمپانی دیزنی خواسته اند تا گان را بازگرداند. و در راس آن ها، دیو باتیستا بازیگر نقش دراکس ویرانگر بیشتر از همه دوست دارد شاهد بازگشت گان باشد، حتی دیزنی را تهدید به استعفا کرده است. این ستاره ادعا کرده که اگر در نهایت از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ گان استفاده نکنند، تلاش می کند تا از قرارداد خودش با دیزنی آزاد شود. اما حالا تایید شده که مارول قصد دارد از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته شده توسط گان استفاده کند، بنابراین باتیستا دلیلی برای خروج از این پروژه ندارد — خروج شخصیت دراکس می تواند تاثیر بدی بر روی فیلم بگذارد و مارول باید جلوی وقوع آن را بگیرد.

ما انتظار داشتیم که Guardians of the Galaxy Vol. 3 سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، اما با توجه به حوادث اخیر بعید به نظر می رسد که انتظار ما برآورده شود، و احتمالا شاهد یک سری تاخیر و تغییر خواهیم بود…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.