شبکه The CW تاریخ شروع پخش فصل پایانی iZombie و Jane the Virgin را اعلام کرد

اواخر اردیبهشت ماه بود که شبکه The CW بطور رسمی اعلام کرد سریال های iZombie & Jane the Virgin و Crazy Ex-Girlfriend بعد از روی آنتن رفتن فصل بعدی برای همیشه به پایان می رسند، اما تاریخ شروع پخش این سریال ها را فاش نکرد. اکنون، در حالی که تازه یک هفته است پا به سال ۲۰۱۹ گذاشته ایم، The CW تاریخ شروع پخش فصل پایانی دو سریال به شدت مورد انتظار “Jane the Virgin” و “iZombie” را فاش نمود.

طبق اعلام شبکه، پخش فصل پنجم و پایانی سریال Jane the Virgin از تاریخ ۲۷ مارس (مصادف با چهارشنبه ۷ فروردین) آغاز می شود، این سریال و Riverdale (ریوردیل) با فاصله زمانی یک ساعته روی آنتن می روند، پخش سریال All-American نیز یک هفته قبل و در تاریخ ۲۰ مارس به پایان می رسد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل ششم سریال The 100 اعلام شد

شبکه The CW فصل پایانی سریال iZombie را هم قرار است بهار ۲۰۱۹ روی آنتن ببرد؛ طبق اعلام شبکه پخش فصل پنجم ایـن سریال از تاریخ دوم مِی (مصادف با پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت) آغاز می گردد. روز پنجشنبه علاوه بر iZombie به سریال جدید In the Dark هم اختصاص داده شده، پخش این سریال نیز قرار است از چهارم آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸) آغاز شود.

تا به امروز تمام سریال های Arrowverse صاحب تاریخ پخش شده بودند، بجز DC’s Legends of Tomorrow که معلوم نبود از چه روزی شاهد پخش ادامه فصل چهارم آن خواهیم بود. اما The CW در کنار اعلام تاریخ شروع پخش سریالهای iZombie و The 100 به همراه Jane The virgin، فاش کرد که افسانه های فردا نیز از دوشنبه یکم آوریل (مصادف با ۱۲ فروردین) به روی آنتن بازخواهند گشت.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال های Arrowverse در سال ۲۰۱۹

این هم لیست سریال های بهاری شبکه The CW:

© چهارشنبه، ۷ فروردین:
اپیزود جدید Riverdale و آغاز پخش فصل جدید Jane the Virgin

© دوشنبه، ۱۲ فروردین:
اپیزود جدید DC’s Legends of Tomorrow

© پنجشنبه، ۱۵ فروردین:
اپیزود جدید Supernatural و آغاز پخش In the Dark

© دوشنبه، ۲۶ فروردین:
اپیزود جدید DC’s Legends of Tomorrow و اپیزود جدید سریال Arrow

© سه شنبه، ۱۰ اردیبهشت:
اپیزود جدید The Flash و آغاز پخش فصل ششم The 100

© پنجشنبه، ۱۲ اردیبهشت:
شروع پخش فصل پنجم iZombie و اپیزود جدید In the Dark


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.