جوکر (جرد لتو) در Birds of Prey یا Suicide Squad 2 حضور ندارد؛

جرد لتو قرار نیست در فیلم های Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) یا The Suicide Squad باری دیگر شخصیت جوکر را به تصویر بکشد؛ آقای لتو اولین بار در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) محصول ۲۰۱۶ در نقش شاهزاده جرم و جنایت گاتهام ظاهر شد، اما نقش آفرینی لتو در این فیلم یک سری حواشی را به دنبال داشت. مثلا بسیاری از طرفداران حتی قبل از اینکه فیلم راهی گیشه شود از ظاهر عجیب او خرده گرفتند، که علت اصلی خالکوبی سنگین وی بود.

جوکر لتو فقط از سوی مخاطبین مورد انتقاد قرار نگرفت، حتی خود لتو هم خیلی واضح از رفتاری که با جوکر وی شد انتقاد کرد. مثلا یکی از اعتراض های وی نسبت به تیم پس-تولید بود، او از اینکه بسیاری از صحنه هایش در نسخه نهایی Suicide Squad حذف شدند به شدت عصابی شد. اخیرا نیز کمپانی وارنر بروس فیلمی انفرادی برای جوکر ساخته که واکین فینیکس ستاره آن است و ارتباطی با DCEU ندارد، لتو از ساخته شدن چنین فیلمی ناراحت شد و انتظار داشت که یک فیلم انفرادی برای وی بسازند — چون یک زمانی فیلم انفرادی جوکر در دست توسعه قرار داشت. لتو تلاش کرد تا نظر استودیو را نسبت به ساختن این فیلم تغییر دهد، اما ممکن نشد. با این وجود ما انتظار داشتیم که وی را در دیگر فیلم های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ ببینیم.

همچنین بخوانید | پوستر جدید Birds of Prey دوستان را دور هم جمع کرده است!

با وجود اینکه بسیاری از طرفداران دیگر امیدی به بازگشت جوکر نسخه لتو ندارند، بعضی از طرفداران هنوز امیدوارند که این اتفاق زودتر از انتظار آنها رخ دهد. کاری به ناامیدها نداریم، اما به گروه امیدوارها باید بگوییم که این اتفاق قرار نیست رخ دهد. طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، لتو در فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) که سال آینده روی پرده می رود یا Suicide Squad 2 اثر جدید جیمز گان حضور ندارد. حتی شنیده ایم که دوران لتو بعنوان بازیگر نقش جوکر به پایان رسیده است. هنوز بطور رسمی توسط استودیو تایید نشده، اما به نظر می رسد که طرفداران باید فعلا بیخیال حضور جوکر در فیلم های DCEU شوند و نگاهشان به سمت آینده باشد.

جوکر

البته شنیدن این خبر زیاد هم عجیب نیست و کاملا قابل انتظار بود، ولی بطور کل خوب است که حالا میدانیم قرار نیست شاهد حضور غافلگیرکننده جوکر در این فیلم ها باشیم. البته به لطف هارلی کویین (با بازی مارگو رابی) جوکر می تواند به روشی متفاوت بخشی از این دو فیلم باشد. جوکر و هارلی دو ستاره درخشان Suicide Squad بودند اما تریلر رسمی Birds of Prey تایید کرده که این دو اکنون قطع رابطه کرده اند و هارلی حالا سعی دارد روی پای خودش بایستد. در واقع پشت سر گذاشتن جوکر و رسیدن به آزادی می تواند تاثیر زیادی بر روی نقشی که هارلی در این دو فیلم دارد بگذارد.

همچنین بخوانید | فیلم The Batman: زوئی کراویتز بعنوان بازیگر نقش زن گربه‌ای انتخاب شد

با توجه به اینکه جوکر قرار نیست در Birds of Prey یا The Suicide Squad حضور داشته باشد، این سوال به ذهن ما می رسد که دقیقا چه آینده ای در DCEU خواهد داشت؟ این در حالی است سوپرمن (هنری کویل) و بتمن (بن افلک) هم آینده کاملا نامعلومی دارند. البته با توجه به اینکه لتو با کمپانی سونی همکاری می کند و قرار است در نقش اصلی فیلم Morbius ظاهر شود، بعید نیست که قید بازگشت به DCEU را زده باشد، درست مثل بن افلک که ظاهرا دیگر قرار نیست هیچوقت در نقش بتمن ظاهر شود. البته، این احتمال وجود دارد که شاهد حضور جوکر در قسمت های بعدی The Batman باشیم، ولی با بازیگری متفاوت!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline