در فیلم جاسوسی 355 ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ شاهد حضور چندین بازیگر زن درجه یک خواهیم بود!

خانم ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ قرار است برای فیلم سینمایی مهیج و جاسوسی ۳۵۵ با چند بازیگر بین المللی زن درجه یک تیم شود؛ ﭼﺴﺘﯿﻦ با ایده این فیلم از راه رسید و آن را به نویسنده/کارگردان مشهور، ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ پیشنهاد داد، در حالی که آنها مشغول فیلمبرداری X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) بودنـد. ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ بعد از آن قبول کرد که این فیلم را کارگردانی کنـد و همچنین به ﭼﺴﺘﯿﻦ کمک خواهد کرد تا فیلم را این ماه در فستیوال Cannes Film به خریداران بفروشد.

آقای ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ در این فیلم تعداد زیادی بازیگر درجه یک بین المللی مشهور را هدایت خواهد کرد؛ از جمله ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ، ﻣﺎﺭﯾﻮﻥ ﮐﻮﺗﯿﺎﺭ (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ، متفقین)، ﭘﻨﻪﻟﻮﭘﻪ ﮐﺮﻭﺯ (ﺩﺯﺩﺍﻥ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ ﮐﺎﺭﺍﺋﯿﺐ: ﺳﻮﺍﺭ ﺑﺮ ﺍﻣﻮﺍﺝ ﻧﺎﺷﻨﺎﺧﺘﻪ)، ﻓﻦ ﺑﯿﻨﮓﺑﯿﻨﮓ (مردان ایکس: روزهای گذشته آینده) و ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (جنگ ستارگان: اپیزود ۸ و پلنگ سیاه). تمام این ستارگان در نقش ماموران بین المللی ظاهر می شود، در فیلمی که تمام ستارگان اصلی آن خانم هستند و استایلی شبیه به دیگر عناوین جاسوسی مشهور سینمای هالیودد مثل The Bourne Identity (هویت بورن)، Mission: Impossible (ماموریت غیرممکن) و James Bond (جیمز باند) دارد. ﺗﺮﯾﺴﺎ ﺭﺑﮏ فیلمﻧﺎﻣﻪ ۳۵۵ را نوشته است، و انتظار می رود که تبدیل به یک فرانچایز شود.

ﺟﺴﯿﮑﺎ ﭼﺴﺘﯿﻦ دست به دست ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ هفته آینده ویژن خودشان را در اختیار خریداران بین اللمی قرار می دهند. این دو هنرمند تاکنون مشغول کار بر روی فیلم X-Men: Dark Phoenix بوده اند، چون ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ کارگردان فیلم جدید فرانچایز مردان ایکس است و ﭼﺴﺘﯿﻦ یکی از ستارگان اصلی آن. ایده فیلم ۳۵۵ همانطور که در ابتدا اشاره کردیم به خانم ﭼﺴﺘﯿﻦ تعلق دارد. این ستاره هالیوودی که ﺑﺎﺑﺖ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺯﻧﺎﻧﯽ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﺩﺭ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻣﻀﻤﻮﻥ ﻓﻤﯿﻨﯿﺴﺘﯽ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺍﺳﺖ، در مصاحبه با ددلاین گفته است که علاقه زیادی به کار بر روی چنین فیلمی دارد. او اظهار داشت که به فیلم هایی مثل Bourne و Mission: Impossible علاقه مند است، و دوست دارد فیلمی جاسوسی ساخته شود که تمام بازیگران اصلی آن زن باشند. اینطور که به نظر می رسد، او ستارگان مـورد علاقه خودش برای فیلم را به ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ پیشنهاد داده و او هم قبول کرده است.

ﭼﺴﺘﯿﻦ علاوه بر خالق و بازیگر، قرار است ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم سینمایی ۳۵۵ هم باشد. در صورت موفقیت قسمت نخست، این پتانسیل وجود دارد که ۳۵۵ تبدیل به یک فرانچایز مانند جیمز باند شود. با توجه به ستارگان درجه یک این عنوان اکشن-مهیج، جاسوسی و کارگردان مشهوری که دارد، همچنین ایده جالبش، می توانیم انتظار داشته باشیم که با استقبال خوبی مواجه شود. فیلم Wonder Woman پتی جنکینز در سال گذشته میلادی ثابت کرد که خانم ها هم می توانند بازیگر، و سازنده فیلم های پرفروش سال باشند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی ۳۵۵ باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.