اولین پوستر از فصل سوم Jessica Jones منتشر شد: جسیکا بزودی می آید!

تیزر پوستر فصل سوم سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) توسط نتفلیکس منتشر شد، که به ما نوید انتشار آخرین فصل از این سریال تماشایی را می دهد؛ دومین فصل از Jessica Jones که حاصل همکاری مارول و نتفلیکس بوده، در روز هشتم مِی ۲۰۱۸ (یعنی سال قبل همین موقع) به دست طرفداران رسید، و حالا یک سال بعد، دیگر مدت زمان چندان زیادی تا انتشار فصل پایانی باقی نمانده است.

کریستن ریتر ستاره اصلی سریال Jessica Jones است که به لطف بازی درخشان خودش مورد تحسین مردم و همچنین منتقدین قرار گرفته. البته بازی فوق العاده خانم ریتر و همچنین حمایت طرفداران نتوانست جلوی لغو شدن Jessica Jones توسط نتفلیکس را بگیرد؛ در واقع فصل سوم این سریال حکم آخرین همکاری مارول با این سرویس استریم را دارد، چون قرارداد اصلی آنها فقط تا سریال The Defenders بود. نتفلیکس تمام سریال های مارولی خودش را لغو کرده، اما مارول و دیزنی برای اینکه بتوانند این سریال ها را بازگردانند باید چند سالی صبر کنند، بنابراین اصلا معلوم نیست که فصل چهارم Jessica Jones ساخته خواهد شد یا نه.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

تا جایی که ما خبر داریم مدت زمان چندان زیادی تا انتشار فصل سوم Jessica Jones باقی نمانده، به همین دلیل یک پوستر جدید در صفحه رسمی اینستاگرام این سریال (و همچنین صفحه نتفلیکس در توییتر) منتشر شد و فاش کرد که فصل سوم بزودی به دست طرفداران خواهد رسید. ما بی صبرانه در انتظار انتشار فصل سوم سریال Jessica Jones نشسته ایم، ولی نگرانیم که نکند آخرین دیدار ما با جسیکا جونز باشد؛ چون هنوز برای خداحافظی زود به نظر می رسد.

فصل سوم Jessica Jones

بطور کل سریال های مارولی نتفلیکس هیچگاه خیلی پرطرفدار و محبوب نبوده اند، بجز Daredevil (بی باک) که بدون شک بهترین سریالی است که بر پایه شخصیت های مارولس ساخته شده. نتفلیکس هم ظاهرا هیچوقت از همکاری با مارول چندان خوشنود نبوده و به بدترین شکل ممکن این سریال ها را لغو کرد. از طرفی دیزنی برای اینکه بتواند این سریال ها را در سرویس استریم اختصاصی خودش ادامه دهد نیز باید چند سالی صبر کند. بنابراین آینده سریال های مارولی نتفلیکس فعلا در هاله ای از ابهام قرار دارد، ولی امیدواریم شاهد بازگشت آنـها باشیم.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: حضور تام هیدلستون در سریال Loki (لوکی) تایید شد

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از فصل سوم نداریم، فقط می دانیم که برای تابستان امسال می توانیم منتظر Jessica Jones باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.