ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Jessica Jones بزودی آغاز می شود

با اینکه تنـها سه ماه از انتشار فصل دوم سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) توسط Netflix گذشته، طبق شنیده هـا مارول در حال کار بر روی فصل جدید آن است — هرچند فصل دوم نتوانست به موفقیتی که انتظار می رفت برسد.

ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺭﯾﺘﺮ در تازه ترین اظهارات خودش فاش کرد که این روزها به سختی در حال کار بر روی شکل دادن به سومین فصل از سریال Jessica Jones هستند. ﮐﺎﯾﻞ ﻟﻮﮐﺮ منیجر ﺭﯾﺘﺮ نیز در این باره گفت: “بنابراین، شما برای فصل سوم [سریال جسیکا جونز] آماده شوید.” خود ریتر هم گفت که “خطر اسپویلر! من خیلی زود شروع می کنم. من در حال تمرینم، بوکس و تمام این کارها را انجام میدم…

لازم به اشاره است که سریال Jessica Jones بر اساس یک سری کمیک بوک به همین نام از کمپانی مارول ساخته شده و روایتگر داستان دختری تنـها با قدرت های فراانسانی است که بعنوان یک کارآگـاه شخصی پرونده های مختلف را حل می کند و در این راه همواره با مشکلاتی روبرو می شود. جسیکا از مشکل مصرف بیش از حد الکل رنج می برد و همواره در حال کنار آمدن با گذشته خودش است — حداقل در دو فصل نخست اینطور بوده. وقایع این سریال در شهر نیویورک واقع در دنیای سینمایی مارول (MCU) به وقوع می پیوندد.

همچنین بخوانید: رمان The Gingerbread Girl استیون کینگ تبدیل به فیلم می شود

فصل جدید سریال Jessica Jones در ماه آوریل تایید شد؛ حدود یک ماه بعد از اینکه فصل دوم توسط Netflix به دست طرفداران رسید، و حالا هم می شنویم که تولید آن قرار است بزودی آغاز شود. مارول و نتفلیکس همزمان در حال کار بر روی فصل دوم سریال های Iron Fist (مشت آهنی)، The Punisher (مجازاتگر)، Luke Cage (لوک کیج) و همچنین فصل سوم سریال Daredevil (بی باک) هستند. فصل دوم لوک کیج قرار است تابستان امسال در اختیار طرفداران قرار گیرد، فصل سوم دردویل هم تا قبل از پایان سال عرضه می شود.

با این حساب، تولید فصل سوم بزودی آغاز می شود و به دنبال آن، اطلاعات بیشتری از فصل پیش رو به دست ما خواهد رسید.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.