نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Fantastic Beasts 3 به تازگی آغاز شده است

با وجود اینکه هنوز شش ماه تا شروع اکران Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ) باقی مانده، ﺟﯽ. ﮐﯽ. ﺭﻭﻟﯿﻨﮓ به سختی در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ سومین فیلم از فرانچایز Fantastic Beasts است. این سری که در واقع ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ مجموعه فیلم Harry Potter (هری پاتر) می باشد، بر روی ﻧﯿﻮﺕ ﺍﺳﮑﻤﻨﺪﺭ دانش آموز سابق ﻫﺎﮔﻮﺍﺭﺗﺰ تمرکز دارد که ﺍﺩﯼ ﺭﺩﻣﯿﻦ در نقش وی ظاهر شده. این سری فیلم به طرفداران هری پاتر این امکان را داده تا کاوشی دوباره درون دنیای جادوگری خلق شده توسط خانم ﺟﯽ. ﮐﯽ. ﺭﻭﻟﯿﻨﮓ داشته باشند، علاوه بر آن باعث شد که تعداد زیادی طرفدار نسل جدیدی هم به جمع عاشقان هری و دنیای جادوگری وی اضافه شود.

اولین فیلم در فرانچایز، که Fantastic Beasts and Where to Find Them (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﻭ ﺯﯾﺴﺘﮕﺎﻩ ﺁﻥﻫﺎ) نام داشت، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ به گیشه گذاشت، و با استقبال خوب طرفداران روبرو شد. در صحنات پایانی فیلم به طرفداران نوید یک ادامه مستقیم داده شد، در این صحنه جادوگر تاریک ﮔِﻠِﺮﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪِﻝﻭﺍﻟﺪ با نقش آفرینی جانی دپ نمایان گشت، ما دیدیم که وی توسط ﮐﻨﮕﺮﻩٔ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ ایالات متحده دستگیر شد، البته به لطف ﻧﯿﻮﺕ ﺍﺳﮑﻤﻨﺪﺭ. در Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald fa طرفداران با نسخه جوان ﺁﻟﺒﻮﺱ ﺩﺍﻣﺒﻠﺪﻭﺭ آشنا میشوند، که جود لا ایفای این نقش را برعهده دارد. در فیلم جدید، او با کمک ﺍﺳﮑﻤﻨﺪﺭ سعی می کند تا ﮔﺮﯾﻨﺪِﻝﻭﺍﻟﺪ خطرناک که فرار کرده را پیدا کند.

طی یک پرسش و پاسخ (Q&A) آنلاین که در سایت ﺟﯽ. ﮐﯽ. ﺭﻭﻟﯿﻨﮓ برگزار شده، او فاش کرد که اخیرا مشغول است، نه تنها بر روی یک رمان جدید کار می کند، بلکه در حال نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Fantastic Beasts 3 هم می باشد. او گفت که “من چهارمین رمان Galbraith، ‘سفید مرگبار’ را تمام کردم و اکنون در حال نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Fantastic Beasts 3 هستم.” با این حساب باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشیم.

همچنین بخوانید: پوستر کامیک-کان دنیای سینمایی مارول به مناسبت ده سالگی

Fantastic beasts 3

زمانی که فاش شد ﺭﻭﻟﯿﻨﮓ قرار است با فیلم سینمایی Fantastic Beasts and Where to Find Them به دنیای ﻫﺎﮔﻮﺍﺭﺗﺰ و جادوگری بازگردد، طرفداران هری پاتر و فیلم های جادوگری به شدت خوشحال شدند. زمانی که اعلام شد این فرانچایز قرار است بیشتر از حتی سه فیلم باشد، طرفداران خیلی خوشحال تر شدند — تایید شده که در کل پنج فیلم تولید می شود. حال Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald با کنار هم قرار دادن بازیگرانی سطح بالا مثل دپ و لا در کنار هم، بیشتر از همیشه موجبات شادی طرفداران را فراهم آورده است.

فیلم سینمایی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald از تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۵ آبان ۹۷ پا به گیشه می گذارد، و انتظار می رود که جزو فیلم های پرفروش ۲۰۱۸ باشد.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.