ﺟﺎﻥ ﺑﻮﯾﮕﺎ صحبتی با مارول برای حضور در MCU داشته است

جان بویگا در تازه ترین صحبت هایش فاش کرد که برای حضور احتمالی در دنیای سینمایی مارول صحبتی با مارول استودیوز داشته است. او بواسطه حضور در ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Star Wars به شهرت فراوانی رسید، این روزها هم اون را می توانیم با فیلم سینمایی Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) روی پرده مشاهده کنیم. اما ظاهرا قهرمان بازی های این بازیگر انگلیسی تمامی ندارد، چون اینطور که به نظر می رسد بعید نیست یک روز لباس ابرقهرمانی هم بپوشد.

مدتی قبل از بویگا خواسته شد تا نظرش در مورد پوشیدن لباس شخصیت ﺗﯿﻐﻪ (Blade) و بازی در این نقش را بگوید — ﺗﯿﻐﻪ ﯾﮏ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺗﺨﯿﻠﯽ ﻭ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﮐﺎﻣﯿﮏهای مارول ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﺎﺭﻭ ﻭﻭﻟﻔﻤﻦ ﻭ ﺟﯿﻦ ﮐﻮﻻﻥ ﺧﻠﻖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻘﺒﺮﻩ ﺩﺭﺍﮐﻮﻻ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۱۰ﺍﻡ ‏(ﮊﻭﺋﯿﻪ ۱۹۷۳) ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺷﺪ. طبق صحبت ها، ظاهرا بویگا چندان بدش نمی آید که در نقش نسخه جدید این شخصیت پرطرفدار بازی کند، اما به نظر می رسد بنابر دلایلی هم دوست ندارد؛ او طی یک مصاحبه گفته بود که اعتقاد دارد ﻭﺳﻠﯽ ﺳﻨﺎﯾﭙﺲ برای این نقش مناسب است و دوست دارد او را در این نقش ببیند. آقای ﺳﻨﺎﯾﭙﺲ کسی است که ﺍﯾﻦ ﺷﮑﺎﺭﭼﯽ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ Blade (ﺗﯿﻐﻪ) به تصویر کشید.

حال بویگا در همایش Awesome Con باری دیگر به این موضوع اشاره نمود. او بر صحبت های قبلی خودش مجددا تاکید کرد و گفت که نقش تیغه مناسب آقای ﻭﺳﻠﯽ ﺳﻨﺎﯾﭙﺲ است، و اگر خودش این نقش را بازی کند مانند “تف به صورت ﻭﺳﻠﯽ [ﺳﻨﺎﯾﭙﺲ]” انداختن است — کاری که دوست ندارد انجامش دهد. با این وجود، به طرفدارانش گفت که ممکن است او را نهایتا در دنیای سینمایی مارول مشاهده کنند، چون برای ایفای نقش یک ابرقهرمان صحبتی با مارول داشته است، ولی بویگا بطور دقیق موضوع را باز نکرد پس شاید در نقش دیگری به جز تیغه ظاهر شود.

همچنین بخوانید: فیلم خاستگاه جوکر ﭘﯿﺶدرآمدی بر ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Dark Knight (شوالیه تاریکی) است!

جان بویگا در نقش تیغه

بویگا بازیگر بزرگی است و تاکنون بارها این را ثابت کرده است، چهره خوبی از خودش به جا گذاشته، و فایگی رئیس مارول، و همچنین تیمش به این دو مورد اهمیت فراوانی می دهند پس کاملا منطقی است که مارول استودیوز به دنبال جلب نظر او باشد. در ضمن، او تجربه کار با خانواده دیزنی را دارد، چون از بازیگران اصلی جدید Star Wars است و همین موضوع باعث نزدیک شدن او به مارول می شود. از طرفی، او با ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﺍﻭﻧﯽ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ ارتباط شخصی دارد. طی این سالها، ما داستان های مختلفی از کمک دوانی جونیور در انتخاب بازیگران این فرانچایز سینمایی شنیده ایم، پس ممکن است برای بویگا هم این اتفاق بیافتد. پس احتمال ورود او به MCU خیلی بیشتر از چیزی است که ما تصور می کنیم.

با ورود Avengers 4 به گیشه، فاز سوم MCU رسما به پایان می رسد، و پس از آن شاهد اکران فیلم هایی با شخصیت هایی جدید خواهیم بود، که به احتمال زیاد فاز چهارم نام می گیرد. در ادامه، مارول قرار است شخصیت های جدیدتری را معرفی کند و شاید بویگا بتواند یکی از همین شخصیت های تازه را به تصویر بکشد. در ضمن حقوق X-Men و Fantastic Four هم قرار است به مارول بازگردد که بسیاری احتمال داده اند با دنیای سینمایی مارول ترکیب خواهد شد که البته هنوز تایید نشده است. در نهایت باید بگوییم که بویگا می تواند یکی از ابرقهرمان های آینده مارول باشد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.