جان سینا رسما به جمع بازیگران Fast & Furious 9 پیوست؛

یکی از علت های موفقیت چند فیلم اخیر فرانچایز Fast & Furious بدون شک دواین “د راک” جانسون بوده است، اما زمانی که اعلام شد قرار است صاحب ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف اختصاصی خودش (با بازی جیسون استاتهام) شود، از خط داستانی فیلم های اصلی Fast & Furious خارج شد تا از این به بعد با فیلم انفرادی خودش پیش برود. بنابراین تایید گشت که در Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) حضور نخواهد داشت، بعد از مدتی هم شنیدیم که جان سینا قرار است به این فیلم بپیوندد!

البته خبر حضور جان سینا در Fast & Furious 9 یک شایعه نبود و توسط وین دیزل ستاره فیلم های سریع و خشمگین تایید شده بود. آقای دیزل حدود یک ماه قبل با انتشار یک ویدئو در صفحه رسمی اینستاگرام خودش فاش کرد که جان سینا به جمع ستارگان فیلم سینمایی Fast 9 پیوسته است، ولی این خبر توسط خود استودیو (یونیورسال) تایید نشد و به همین دلیل نمی توانستیم خیلی با اطمینان از حضور سینا در این فیلم حرف بزنیم، ولی حالا می توانیم!

همچنین بخوانید | دومین تریلر فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

حالا که فرانچایز اصلی Fast & Furious دواین جانسون را از دست داده و یونیورسال تصمیم گرفته از او در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می کند: هابز و شاو) و ادامه های احتمالی آن استفاده کند، وین دیزل قرار است با یک ستاره WWE دیگر همبازی شود. گزارشی تازه منتشر شده از سوی ددلاین تایید کرده که جان سینا رسما به جمع ستارگان Fast & Furious 9 پیوسته است، فیلمی که توسط جاستین لین کارگردانی خواهد شد. این خبر بسیار خوبی برای فیلم محسوب می شود، چون شاید سینا به اندازه جانسون مشهور نباشد اما از نظر بازیگری کمتر از او نیست.

Fast & Furious 9

ما اطلاعات چندان زیادی از Fast & Furious 9 نداریم، تاکنون خبری هم در ارتباط با داستان آن منتشر نشده است. تنها تایید شده که قرار است در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد، پس فاز تولید باید بزودی آغاز شود. آقای لین نیز برای کارگردانی این فیلم بازگشته که بهترین اتفاق ممکن است، چون او پیش از این بر روی صندلی کارگردانی Tokyo Drift و Fast & Furious، بعلاوه Fast Five و Fast & Furious 6 نشسته است و بخوبی فرانچایز Fast را می شناسد.

همچنین بخوانید | ون دیزل نام نویسندگان ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف زنانه Fast & Furious را فاش کرد؛

تا جایی که ما اطلاع داریم، فاز تولید Fast & Furious 9 قرار است تابستان امسال آغاز شود، سپس هم باید منتظر قسمت دهم و پایانی سری اصلی Fast باشیم. اما در این میان ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف هابز و شاو ادامه پیدا می کند و ظاهرا یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف زن محور هم توسط استودیو در حال توسعه است؛ پس فرانچایز Fast فعلا ادامه خواهد یافت…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.