تایید شد: John Wick 3 طولانی ترین فیلم فرانچایز جان ویک است!

یک ماه تا شروع اکـران مورد انتظارترین فیلم اکشن و مهیج ۲۰۱۹ باقی مانده؛ فیلم سینمایی John Wick: Chapter 3 – Parabellum با نقش آفرینی کیانو ریوز که انتظار داریم بهتر از دو قسمت قبلی باشد و با موفقیت های خودش شرایط را برای تولید قسمت چهارم احتمالی آماده کند. این فرانچایز پنج سال قبل شروع بکار کرد و اکنون در آستانه بسته شدن قرار گرفته، ولی چاد استاهلسکی (کارگردان) ادعا کرده که ایده هایی برای فیلم های بیشتری دارد اما John Wick 3 فعلا حکم یک پایان را برای ماجراجویی های آقای ویک خواهد داشت.

عنوان رسمی John Wick 3، یعنی Parabellum داستان این فیلم را برای ما فاش می کند، و عنوان مناسبی برای پایان به نظر می رسد. در انتهای قسمت قبلی آقای ویک بخاطر شکستن قانونی که هیچ انسانی حق نادیده گرفتن آن را ندارد، در مقابل رده بالاهای این صنعت قرار گرفت: کشتن شخصی در مکانی که کشتن در آن عاقبت بدی دارد، قتل در هتل Continental (کانتیننتال). با انجام این کار، او مقابل یک جامعه زیرزمینی که یک زمان خودش هم عضوی از آن بود قرار گرفت، ولی حالا باید برای زنده ماندن بجنگد و از دست آدمکش هایی که در پی شکارش هستند فرار کند. با توجه به جایزه چند میلیون دلاری که برای سر او گذاشته اند، ویک باید از تمام مهارت های خودش استفاده کند تا بتواند از این جنگ بزرگ جان سالم بدر ببرد.

همچنین بخوانید | پوسترهای جدید فیلم John Wick 3: آقای ویک عجله کن!!

اما با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران John Wick: Chapter 3 – Parabellum باقی نمانده، اکنون شاهد انتشار یک سری اطلاعات از آن هستیم؛ طبق ادعای BBFC (هیئت رده‌بندی سنی فیلم‌های بریتانیا) قسمت سوم John Wick که از ۱۷ مِی (جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸) پا به گیشه می گذارد ۱۳۱ دقیقه طول دارد و بخاطر صحنات خشن و واژگان موجود در دیالوگهایش با درجه سنی بزرگسال (R) روی پرده خواهد رفت. اینطور که در سایت BBFC نوشته شده، هیچکدام از نسخه های این فیلم کوتاه نشده اند، پس John Wick 3 بدون حذف صحنات (سانسور) و بصورت کامل به دست طرفداران می رسد.

John wick 3

قسمت اول John Wick با مدت زمان ۱۰۱ دقیقه در سال ۲۰۱۴ اکران شد و مجموعا توانست ۸۸٫۷ میلیون دلار بفروشد که در مقابل بودجه تولید ۲۰ میلیون دلاری خوب به نظر می رسید. John Wick 2 طولانی تر و ۱۲۲ دقیقه ای بود، این فیلم در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت و ۱۷۱ میلیون دلار در گیشه بین المللی فروخت. حال، John Wick 3 با ۱۳۳ دقیقه طولانی ترین فیلم فرانچایز است که خبری بسیار خوب برای طرفداران محسوب می شود؛ چون از ۲۰۱۴ به بعد طرفداران خواستار اکران نسخه کامل و بدون حذفیات این فیلم بوده اند که حالا زمانش رسیده است.

همچنین بخوانید | دومین تریلر رسمی John Wick 3: اکشن، مهیج و تماشایی

از ستارگان John Wick 3 می توانیم به کیانو ریوز در نقش جان ویک، ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﺷﯿﻦ (خدایان آمریکایی) در نقش وینستون، ﻫﻠﯽ ﺑﺮﯼ (مهمانی هیولا) در نقش سوفی، ﺁﻧﺠﻠﯿﮑﺎ ﻫﯿﻮﺳﺘﻮﻥ در نقش رئیس High Table، ﺟﺮﻭﻡ ﻓﻠﯿﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺁﺳﯿﺎ ﮐﯿﺖ ﺩﯾﻠﻮﻥ (سریال میلیاردرها)، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﻣﻨﺘﺰﻭﮐﺲ، ﺭﺍﺑﯿﻦ ﻟﺮﺩ ﺗﯿﻠﻮﺭ (سریال گاتهام)، ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ، و همچنین ﻣﺎﺭﮎ ﺩﺍﮐﺎﺳﯿﻮﺱ اشاره کنیم.

این فیلم به احتمال قوی خیلی بیشتر از قسمت های قبلی می فروشد؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در این رابطه باشید…


منبع: BBFC

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. احمد عابدی استان مشهد - شهرستان تربت جام می گوید

    واقعا قسمت می ترکونه هم از لحاظ فضای جلوه های ویژه های مختلفی دارد و هم خود جان ویک و اون دختره با هم یه ماموریت خونین دیگه را می اندازنند ….دوباره جان ویک خون به پا خواهد کرد ….جان ویک +خون +چاقو +اسحله ….وحشی ترین ادم در کشتار ….

    تلیرش که خیلی عالیه بود مخصوصا اون فضایی صحرایی کویری واقعا زیبایی خواستی داره ….جان ویک ۳ در صحرا عربستان فیلمبرداری شده است اره اون صحرا مال کجاست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.