ظاهرا John Wick 3: Parabellum شرایط را برای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Ballerina فراهم می کند؛

0

اگر به یاد داشته باشید تابستان سال قبل بود که شنیدیم کمپانی Lionsgate و بَسیل ایوانیک تهیه‌کنندهٔ فیلمهای جان ویک و سیکاریو در حال توسعه یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ احتمالی برای John Wick هستند، فیلمی تحت عنوان Ballerina که Shay Hatten ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن را می نویسد. طبق توصیفات، فیلم Ballerina قرار است در سبکی مشابه با فیلم دهه نودی La Femme Nikita باشد، عنوانـی محصول ۱۹۹۰ که شخصیت اصلی آن یک زن آدمکش بود، به نویسندگی و کارگردانی لوک بسون (والرین و شهر هزار سیاره).

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از این فیلم مورد انتظار نداریم، اما می دانیم داستان آن درباره یک خانم جوان است که بعنوان یک آدمکش نمایان می شود، او باید دیگر آدمکش هایی که خانواده او را به قتل رسانده اند را زمین گیر کند. با توجه به موفقیت John Wick اینطور به نظر می رسد که کمپانی Lionsgate در نظر دارد با تولید عنوانی جدید این فرانچایز را گسترش دهد — همانطور کـه خودتان خبر دارید قسمت سوم John Wick اکنون در حال تولید است.

همچنین بخوانید: عنوان رسمی John Wick 3 فاش شد

حال اصل قضیه اینجاست؛ بتازگی توصیف یکی از شخصیت های فیلم سینمایی John Wick 3 به دست ما رسیده که نشان می دهد این فیلم ممکن است بذرهای لازم برای تولید ballerina را بکارد. طبق این توصیفات در قسمت پایانی جان ویک شاهد حضور یک دختر رقاصه خواهیم بود، دختری که یکی از عوامل JW 3 با انتشار یک تصویر نوید ظهور او را داده است [یک دختر ۲۰ تا ۳۰ ساله، با ظاهر روسی، رقاصه، آسیب پذیر اما خطرناک، که نیاز به یک بازیگر قوی دارد]. این تصویر که در زیر آن را مشاهده می کنید توسط Dan Laustsen فیلم‌بردار در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده و نوید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ رقاصه را به ما می دهد. بنابرایـن ممکن است در John Wick: Chapter 3 شاهد معرفی شخصیت مورد نظر باشیم تا زمانی که موفق به مشاهده فیلم انفرادی وی شویم.

ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Ballerina

اینطور به نظر می رسد کـه ایده ساخت فیلم سینمایی Ballerina زنده است و کمپانی هنوز مشغول کار بر روی آن می باشد. با توجه به اینکه ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ John Wick قرار است بهار سال آینده با Chapter 3 بـه پایان برسد، کاملا طبیعی است که سازندگان آن در پی گسترده کردن این فرانچایز باشند — با توجه به موفقیت و محبوبیت رو به افزایش آن — و ساخت یک فیلم ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ واقعا ایده خوبی به نظر می رسد، از طرفی خبرهایی هم از ساخت یک سریال شنیده ایم که جدی به نظر می رسند. بنابراین ما قرار است در آینده کاوش عمیق تری درون دنیای JW داشته باشیم، پس اگر از طرفداران هستید خوشحال باشید.

همچنین بخوانید: اولین نگاه به هلی بری در فیلم John Wick 3

در خلاصه داستان رسمی John Wick 3 آمده است که: “جان ویک (Keanu Reeves) به دو دلیل در حال فرار است… یک جایزه جهانی ۱۴ میلیون دلاری برای شکار او گذاشته اند، و اینکه او یک قانون مهم را شکسته است: گرفتن یک زندگی در هتل Continental. قربانی او یکی از اعضای میز بالا (High Table) بود، کسی که برای سر او جایزه گذاشت. جان باید به سرعت اعدام شود، اما مدیر هتل Continental، ویلسون، به او یک ساعت زمان می دهد قبل از اینکه او را طرد کند — عضویتش باطل شود، از سوی تمام سرویس ها منع شود و از دیگر اعضا جدا گردد. جان از مهارت هایش استفاده می کند تا زنده بماند، او می جنگد و می کُـشد تا از شهر نیویورک خارج گردد.

در این میان لازم به اشاره است که قسمت سوم John Wick قرار است در تاریخ ۱۷ ماه می ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.