اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum

اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی John Wick: Chapter 3 – Parabellum بطور رسمی منتشر شد؛ شروع داستان برمیگردد به سال ۲۰۱۴، زمانی که کیانو ریوز برای نخستین بار در نقش جان ویک ظاهر شد. فیلم John Wick به لطف نقش آفرینی درخشان آقای ریوز، روایت جالب و صحنات اکشنی که داشت مورد استقبال مردم و همچنین منتقدین قرار گرفت. این موفقیت باعث شد تا امکان ساخته شدن Wick: Chapter 2 فراهم شود که سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت. این فیلم نیز با نقدهای خوبی روبرو شد و در گیشه به فروش بالاتری دست یافت، در این نقطه بود که تولید قسمت سوم تبدیل به یک اتفاق حتمی گشت.

اگر به یاد داشته باشید، قسمت دوم جایی به پایان رسید که جان ویک مجبور شد مهم ترین قانون هتل Continental را زیر پا بگذارد. به دنبال این اتفاق، برای سر او یک جایزه وسوسه کننده ۱۴ میلیون دلاری گذاشتند، بنابراین بطور رسمی با آقای ویک وارد جنگ شدند، جنگی که احتمالا صدها کشته بر جا خواهد گذاشت. بعد از پایان اکران John Wick 2 خیلی زود تولید قسمت سوم آغاز شد اما طی این مدت تیزر یا تصاویری زیادی از این فیلم در اختیار طرفداران قرار نگرفت و Lionsgate در حقیقت تلاش کرد تا منتظران را هیجان زده نگه دارد!!

همچنین بخوانید | پوسترهای John Wick 3 عنوان رسمی فیلم را تایید می کنند؛ Parabellum

اما حالا، به لطف Lionsgate می توانیم نخستین نگاه اجمالی خودمان را به حوادث فیلم سینمایی John Wick 3 داشته باشیم. یک نگاه بیاندازید:


این تریلر بدون اینکه زمان را بیهوده تلف کند، به طرفداران تمام چیزهایی که لازم است بدانند را می گوید. تریلر تایید می کند که Jhon Wick 3 قرار است جان را در مقابل تمام دنیا قرار دهد، این آدمکش سابق مجبور می شود برای نجات جان خودش با هر کسی که سر راهش سبز می شود مبارزه کند. با تماشا کردن این تریلر جالب، ما متوجه می شویم که باید چه انتظاری از فیلم بعدی داشته باشیم، همچنین نوید عنوانی اکشن و مهیج که پر شده از صحنات پر زد و خورد را به ما می دهد.

همچنین بخوانید | لارنس فیشبرن و ایان مک‌شین کنار هم در تصویر جدید از John Wick 3: Parabellum

به لطف این تریلر می توانیم با تعدادی از شخصیت جدید آشنا شویم؛ از جمله رئیس کل سازمان جنایی High Table (با نقش آفرینی Angelica Huston) که در حقیق زمانی جان هم از وی دستور می گرفت و سوفیا (Halle Berry) که از گذشته جان را می شناسد و اکنون به او کمک می کند تا از وضعیت فعلی خودش خارج شود. تریلر همچنین تعدادی از لوکیشن هایی که جاناتان قرار است در آنها حضور داشته باشد را فاش می کند، بعلاوه به ما یک درس جالب می دهد: “اگر صلح می خواهی، برای جنگ آماده باش.

اکران Parabellum از تاریخ ۱۷ ماه می ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.