فیلم John Wick 4 در حال توسعه است؛ طبق صحبت های چاد استاهلسکی

سومین فیلم از فرانچایز اکشن و مهیج John Wick (جان ویک) روز جمعه پا به گیشه گذاشت و اینطور که به نظر می رسد قرار است تبدیل به پرفروش ترین فیلم مجموعه خودش شود، که می تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران مستر ویک باشد. ما این روزها در انتظار John Wick 3 نشسته ایم، اما همزمان به آینده فرانچایز و اینکه آیا امکان تولید John Wick 4 وجود دارد فکر می کنیم. کـاملا درست است همواره از قسمت سوم بعنوان آخرین فیلم این مجموعه یاد می شود، اما خود کیانو ریوز بازیگر نقش جان ویک برای بازی در فیلم های بیشتر ابراز علاقه کرده، آقای چاد استاهلسکی هم بتازگی طی صحبت های خودش به کار بر روی قسمت چهارم اشاره نموده است.

ما می توانیم از خودمان بپرسیم که با این شرایط چرا نباید John Wick 4 را بسازند؟ دو قسمت نخست که فیلم های سودآوری بودند و با توجه به بودجه تولید خودشان واقعا خوب فروختند، قسمت سوم هم به راحتی می تواند بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار بفروشد. ریوز دوست دارد باز هم در نقش جان ویک بازی کند و چاد استاهلسکی هم که مشتاق تولید فیلم های بیشتر است. خود جان ویک نیز حالا تبدیل به یکی از شخصیت های بسیار مشهورِ ژانر اکشن شده، پس واقعا چرا نباید John Wick 4 را بسازند؟

همچنین بخوانید | تولید فیلم John Wick: Chapter 3 چقدر هزینه داشته است؟

ظاهرا چاد استاهلسکی بتازگی با برگزاری یک AMA (هرچی میخوای ازم بپرس) در Reddit نظر طرفداران جان ویک را به خودش جلب کرده است؛ او طی چند ساعت به تعداد زیادی از سوالات طرفداران پاسخ داد، و همچنین به آینده مجموعه فیلم John Wick اشاره کرد. در پاسخ های مختلف، چاد استاهلسکی تایید کرد که عملکر تجاری و نظر مخاطبین نقش بسیار مهمی در آینده این فرانچایز ایفا خواهد کرد، اما سپس در پاسخش به سوالی دیگر فاش نمود که قسمت چهارم همین حالا هم در حال توسعه است!

چاد استاهلسکی

وقتی که از آقای استاهلسکی پرسیده شد که کارگردانی و کار بر روی کدام قسمت سخت تر بوده، او جواب داد که “تمام آنها، هر کدام بنابر دلیلی منحصر بفرد. اولی سخت بود چون واقعا نمی دونستیم که می خوایم چیکار کنیم. شماره ۲، ما باید نقشه یه دنیای کامل که قبلا بهش فکر نکرده بودیم رو می کشیدیم. ۳، چطور ما بسط بدیم و چیزی نوآورانه در اختیار مخاطبین بذاریم، نه فقط بزرگ تر و باحال تر. شماره ۴، من یقین دارم که سخت تر خواهد بود.

همچنین بخوانید | امتیاز راتن تومیتوز فیلم John Wick: Chapter 3 فاش شد؛

البته این صحبت ها به معنی تایید رسمی آغاز کار بر روی John Wick 4 نیست، اما تایید می کند که چاد استاهلسکی ایده هایی برای قسمت چهارم دارد و اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود یک روز شاهد ساخته شدن این فیلم خواهیم بود. اما فعلا باید منتظر باشیم و ببنیم که John Wick 3 چگونه عملکردی از خودش به نمایش می گذارد و این عملکرد چه تاثیری بر روی آینده فرانچایز خواهد داشت. پس، منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.