فیلم John Wick: Chapter 4 صاحب تاریخ اکران شد

فیلم سینمایی John Wick: Chapter 4 قرار است در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد؛ همانطور که انتظار داشتیم، موفقیت های قسمت سوم باعث شد تا استودیو بـه تولید چهارمین فیلم هم چراغ سبز نشان دهد. البته جان ویک در حال حاضر یکی از چهره های بسیار مشهور و پرطرفدار در ژانر اکشن است، از طرفی John Wick: Chapter 3 هم با ورودش به گیشه تنها طی سه روز بیشتر از دو برابر بودجه تولید خودش فروخت، و همچنین نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد. پس شنیدن اینکه تولید قسمت چهارم قطعی شده چندان هم عجیب و غافلگیرکننده نیست.

فیلم سینمایی John Wick: Chapter 3 در روز جمعه پا به گیشه گذاشت و با فروش ۵۶٫۸ میلیون دلاری طی سه روز نخست اکران در ایالات متحده توانست بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز خودش را رقم بزند، در حالی که Avengers: Endgame برای سه هفته متوالی صدرنشین نتایج باکس آفیس آخرهفته بود، John Wick 3 نگذاشت برای چهارمین هفته هم صدرنشین شود. این فیلم بعنوان پایان دهنده فرانچایز معرفی شد، اما هیچوقت کسی تولید قسمت چهارم را انکار نکرد. در واقع کاملا قابل انتظار بود که در صورت فراهم شدن شرایط، امکان تولید John Wick: Chapter 4 وجود دارد.

همچنین بخوانید | تولید فیلم John Wick: Chapter 3 چقدر هزینه داشته است؟

در حالی که John Wick 3 قرار است تبدیل به پرفروش ترین فیلم این فرانچایز اکشن و پرطرفدار شود، تولید قسمت چهارم هم قطعی شده است. دو قسمت نخست بدون شک فیلم های سودآوری بودند چون با توجه به بودجه تولید خودشان واقعا خوب فروختند، قسمت سوم هم به راحتی می تواند بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار بفروشد. کیانو ریوز بازیگر نقش جان ویک دوست دارد باری دیگر در نقش این شخصیت بازی کند و چاد استاهلسکی (کارگردان) هم که مشتاق تولید فیلم های بیشتر است. پس، همه عناصر لازم برای ساخته شدن John Wick 4 کنار هم قرار گرفته است، و حالا هم….

John wick 3

و حالا هم کمپانی Lionsgate تایید کرده که فیلم سینمایی John Wick: Chapter 4 قرار است در تاریخ ۲۱ مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. البته چند روز قبل چاد استاهلسکی طی یک جلسه پرسش و پاسخ با طرفداران اشاره کرده بود که چهارمین فیلم جان ویک هم در حال توسعه است، امـا حالا که تاریخ اکران این فیلم تایید شده طرفداران خودش می توانند سر راحت بر روی بالش بگذارند!!

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

ما فعلا نمی توانیم خیلی قاطعانه در مورد داستان John Wick 4 صحبت کنیم، از طرفی هم فعلا موفق به تماشای قسمت سوم نشده ایم؛ اما بعد از دیدن John Wick 3 احتمالا حدس های خوبی در مورد حوادث بعدی خواهیم زد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.